EMPIR partnerem głównym spektaklu "Wywiad" Fundacji Kamila Maćkowiaka

| 24.11.2016
REKLAMA LJK FKM 2016 WYWIAD

Salon meblowy EMPIR w Łodzi jest głównym partnerem spektaklu pt. "Wywiad" Fundacji Kamila Maćkowiaka.

 

Fundacja Kamila Maćkowiaka powstała pod koniec 2010 roku.
Jej założycielem i Prezesem jest utalentowany łódzki aktor - Kamil Maćkowiak.
Celem statutowym Fundacji jest realizowanie i wspieranie wydarzeń kulturalnych, propagowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze, realizacja własnych projektów teatralnych, a także promocja teatru oraz aktywizacja młodych twórców. W dorobku artystycznym Fundacji jest już 6 spektakli: "DIWA Show", "Amok", "Ławeczka na Piotrkowskiej", "Wraki", "Niżyński" (w odświeżonej formie)i ostatnia produkcja - spektakl "Wywiad"
("Interview" Stephana Lacka w przekładzie Marka Szalszy) oraz pełnometrażowy film „Projekt DIVA” ukazujący kulisy pracy nad spektaklem „DIVA Show”.

 
"Wywiad" w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego to zderzenie dwóch silnych, barwnych i z pozoru bardzo odmiennych osobowości, które przeradza się w fascynujący, śmieszny, a zarazem okrutny pojedynek cynicznych i bezwzględnych graczy. To "bezkompromisowy pojedynek (...) Karolina Sawka i Paweł Ciołkosz - widać, że jest między nimi chemia, na scenie czują się swobodnie, dbają o utrzymywanie napięcia.
Zawodziński przedstawia walkę bohaterów w teledyskowy, dynamiczny sposób, stosując filmowy montaż." /Izabella Adamczewska, Gazeta Wyborcza/.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Fundacji: http://www.fundacjamackowiaka.org/spektakle/wywiad/wywiad-o-spektaklu/

 

ZAPRASZAMY!

 

 

01 07/18

MARATON PROMOCJI 2018!!!

MARATON PROMOCJI 2018!!!! RABAT -10%  dla całej oferty:...
22 06/18
25 05/18

GORĄCY TYDZIEŃ W EMPIRZE!!!

GORĄCY TYDZIEŃ W EMPIRZE!!!!W dniach 25.05 - 03.06.2018 w salonie...
© Empir 2014