komfortowy materac Medical X-Static - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir
 • komfortowy materac Medical X-Static - Mollyflex_2 Salon Meblowy Empir
 • komfortowy materac Medical X-Static - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

Materac Medical X-Static - Mollyflex

Materac Medical X-Static firmy Mollyflex wykonany z dwóch rodzajów pianek, wysokoelastycznej i termoelastycznej, które odpowiadają za znakomite podparcie kręgosłupa oraz za odpowiedni przepływ krwi. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókna węglowego nie przyciąga kurzu a dodatki srebra odpowiedzialne są za ochronę przeciwko roztoczom, bakteriom i pleśni.

Opis

Szerokość [cm]
80/90/100/120/140/160/180/200 cm
Wysokość [cm]
22 cm
Głębokość [cm]
200 cm

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Powiązane produkty

 • ergonomiczny materac ComFeel Drift - Sembella

  Materac ComFeel Drift - Sembella

  Cechą charakterystyczną materaca Comfeel Drift jest szybką regeneracja. Dodatkowo pianka Bulteks Feel Drift firmy Sembella jest środkową warstwą, wykonaną ze specjalnej pianki elastycznej Bultex, która zwiększa jego sprężystość. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że natychmiastowo dopasowuje się do kształtów ciała powodując ergonomiczne podparcie kręgosłupa i ma duży wpływ na wentylację materaca i zwiększa komfort jego użytkowania • komfortowy materac ComFeel Start - Sembella Salon Meblowy Empir

  Materac ComFeel Start - Sembella

  Połączenie sprężyny kieszeniowej i pianki Bultex daje niesamowity efekt w postaci materaca ComFeel Start firmy Sembella. Mini sprężyny kieszeniowe amortyzują drgania materaca i nadają mu większą sprężystość a warstwa trzysegmentowej pianki wysokoelastycznej umożliwia lepsze dopasowanie do kształtów ciała.

 • wygodny materac Cupido - Sembella Salon Meblowy Empir

  Materac Cupido - Sembella

  Siedmiostrefowy wkład z pianki Bultex i zastosowanie pianki termoelastycznej Senipur o grubości 4 cm. Sprawia, że materac Cupido firmy Sembella idealnie dopasowuje się do kształtów ciała i zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

 • komfortowy materac Mantova_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Mantova - Mollyflex

  Materac Mantova firmy Mollyflex wykonany jest z pianek o różnym stopniu twardości odpowiednio ułożonych, aby zapewnić stabilne podparcie kręgosłupa. Materac posiada stabilną wytrzymałą konstrukcję, która sprawia, że może być użytkowany przez osoby o zwiększonej wadze. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z naturalnego jedwabiu i włókien celulozy drzewnej odpowiedzialny jest za stabilizację temperatury oraz wilgotność powietrza.

Do góry