ergonomiczny materac Modulia Cloud - Sembella Salon Meblowy Empir
 • ergonomiczny materac Modulia Cloud - Sembella Salon Meblowy Empir

Materac Modulia Cloud - Sembella

Zastosowanie trzech warstw pianek w materacu Cupido firmy Sembella gwarantują zdrowy sen i nieprzeciętny komfort. W podstawie zastosowano twardą piankę poliuretanową, w środku Bultex, a na samej powierzchni termoelastyczną Sensipur, wszystko to ubrane jest w zdejmowany do prania pokrowiec co sprawia Modulia Cloud to nie tylko komfortowy, ale również bardzo praktyczny materac.

Opis

Szerokość [cm]
80/90/100/120/140/160/180/200 cm
Wysokość [cm]
19 cm
Głębokość [cm]
200 cm

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Powiązane produkty

 • ergonomiczny materac ComFeel Drift - Sembella

  Materac ComFeel Drift - Sembella

  Cechą charakterystyczną materaca Comfeel Drift jest szybką regeneracja. Dodatkowo pianka Bulteks Feel Drift firmy Sembella jest środkową warstwą, wykonaną ze specjalnej pianki elastycznej Bultex, która zwiększa jego sprężystość. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że natychmiastowo dopasowuje się do kształtów ciała powodując ergonomiczne podparcie kręgosłupa i ma duży wpływ na wentylację materaca i zwiększa komfort jego użytkowania • komfortowy materac ComFeel Start - Sembella Salon Meblowy Empir

  Materac ComFeel Start - Sembella

  Połączenie sprężyny kieszeniowej i pianki Bultex daje niesamowity efekt w postaci materaca ComFeel Start firmy Sembella. Mini sprężyny kieszeniowe amortyzują drgania materaca i nadają mu większą sprężystość a warstwa trzysegmentowej pianki wysokoelastycznej umożliwia lepsze dopasowanie do kształtów ciała.

 • nowoczesny stelaż Futura NV - Sembella

  Stelaż Futura NV - Sembella

  28-listwowy stelaż bez możliwości regulacji położenia zagłówka i części nośnej, z funkcją regulacji twardości w części środkowej. Elastyczna taśma, łącząca listwy, zapewnia jeszcze bardziej równomierne podparcie materaca.

 • nowoczesny stelaż Power Dream NV - Sembella Salon Meblowy Empir

  Stelaż Power Dream NV - Sembella

  42-listwowy stelaż bez możliwości regulacji położenia zagłówka i części nośnej. Zamocowania listew, przedłużone ponad ramę stelaża, zapewniają lepsze podparcie materaca, eliminując tzw. "martwą strefę” pomiędzy dwoma stelażami. Możliwość regulacji twardości w części środkowej. Elastyczna taśma łącząca listwy, zapewnia jeszcze bardziej równomierne podparcie materaca.

Do góry