luksusowy materac Montreal - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir
 • luksusowy materac Montreal - Mollyflex_2 Salon Meblowy Empir
 • luksusowy materac Montreal - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

Materac Montreal - Mollyflex

Zaletą materaca Montreal firmy Mollyflex jest jego uniwersalność. Optymalna twardość, wysokość i możliwość stosowania z każdym rodzajem stelaża sprawiają, iż produkt znajdzie zastosowanie w każdej sypialni. Dzięki grubej warstwie pianki wierzchniej model ten zapewni nam zdrowy i spokojny sen. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókien sojowych i bawełny odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru temperatury z materaca.

Ortopedyczne wsparcie kręgosłupa podczas snu zagwarantuje materac Montral. Gruba warstwa pianki wierzchniej Viscofoam® Waterlily zapewnia rozluźnienie mięśni. Kombinacja dwóch pianek zapewni zdrowy i spokojny sen. Uniwersalna, optymalna twardość i wysokość materaca nie sprawi kłopotu w doborze stelaża. Wzbogacony naturalnym włóknem sojowym pokrowiec nadaje tkaninie delikatności i tym samym jest miły w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Poza tym istotną zaletą tego pokrowca jest zdolność do odprowadzania wilgoci i nadmiaru temperatury z materaca.

Materac Montreal jest certyfikowanym produktem medycznym.

Budowa pokrowca: naturalne włókno sojowe +naturalna bawełna.

Budowa rdzenia materaca:

Pianka Viscofoam® Waterily

Pianka Polilatex wysokoelastyczna

Opis

Szerokość [cm]
80/90/100/120/140/160/180/200 cm
Wysokość [cm]
22 cm
Głębokość [cm]
200 cm

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Powiązane produkty

 • ergonomiczny materac Modulia Cloud - Sembella Salon Meblowy Empir

  Materac Modulia Cloud - Sembella

  Zastosowanie trzech warstw pianek w materacu Cupido firmy Sembella gwarantują zdrowy sen i nieprzeciętny komfort. W podstawie zastosowano twardą piankę poliuretanową, w środku Bultex, a na samej powierzchni termoelastyczną Sensipur, wszystko to ubrane jest w zdejmowany do prania pokrowiec co sprawia Modulia Cloud to nie tylko komfortowy, ale również bardzo praktyczny materac.

 • komfortowy materac Medical X-Static - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Medical X-Static - Mollyflex

  Materac Medical X-Static firmy Mollyflex wykonany z dwóch rodzajów pianek, wysokoelastycznej i termoelastycznej, które odpowiadają za znakomite podparcie kręgosłupa oraz za odpowiedni przepływ krwi. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókna węglowego nie przyciąga kurzu a dodatki srebra odpowiedzialne są za ochronę przeciwko roztoczom, bakteriom i pleśni.

 • komfortowy materac Polionda - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Polionda - Mollyflex

  Materac Polionda firmy Mollyflex dopasowuje się do kształtów ciała niezależnie w jakiej pozycji odpoczywamy. Wykonany z trzech warstw pianek, które odpowiedzialne są między innymi za podparcie kręgosłupa, luzowanie się przestrzeni międzykręgowych oraz za odpowiedni przepływ krwi. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókien sojowych i bawełny odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru temperatury z materaca.

 • komfortowy materac Visco - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Visco - Mollyflex

  Komfortowy materac Visco firmy Mollyflex wykonany z czterech warstw pianek jest produktem bardzo elastycznym a także przewiewnym, dzięki czemu szybciej jest odprowadzana wilgoć i nadmiar wysokiej temperatury. Pokrowiec wykonany z materiału redukującego potliwość oraz możliwość przegrzania podczas snu zapewnia idealną temperaturę przez całą noc. Wszystkie te cechy sprawiają, że materac sprawdzi się przez wszystkie sezony w ciągu roku.

Do góry