komfortowy materac Polionda - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir
 • komfortowy materac Polionda - Mollyflex_2 Salon Meblowy Empir
 • komfortowy materac Polionda - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

Materac Polionda - Mollyflex

Materac Polionda firmy Mollyflex dopasowuje się do kształtów ciała niezależnie w jakiej pozycji odpoczywamy. Wykonany z trzech warstw pianek, które odpowiedzialne są między innymi za podparcie kręgosłupa, luzowanie się przestrzeni międzykręgowych oraz za odpowiedni przepływ krwi. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókien sojowych i bawełny odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru temperatury z materaca.

Opis

Rozmiar
80/90/140/160/180 cm
Wysokość [cm]
22 cm
Głębokość [cm]
200 cm

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Powiązane produkty

 • ergonomiczny materac ComFeel Drift - Sembella

  Materac ComFeel Drift - Sembella

  Cechą charakterystyczną materaca Comfeel Drift jest szybką regeneracja. Dodatkowo pianka Bulteks Feel Drift firmy Sembella jest środkową warstwą, wykonaną ze specjalnej pianki elastycznej Bultex, która zwiększa jego sprężystość. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że natychmiastowo dopasowuje się do kształtów ciała powodując ergonomiczne podparcie kręgosłupa i ma duży wpływ na wentylację materaca i zwiększa komfort jego użytkowania • nowoczesny stelaż Power Dream NV - Sembella Salon Meblowy Empir

  Stelaż Power Dream NV - Sembella

  42-listwowy stelaż bez możliwości regulacji położenia zagłówka i części nośnej. Zamocowania listew, przedłużone ponad ramę stelaża, zapewniają lepsze podparcie materaca, eliminując tzw. "martwą strefę” pomiędzy dwoma stelażami. Możliwość regulacji twardości w części środkowej. Elastyczna taśma łącząca listwy, zapewnia jeszcze bardziej równomierne podparcie materaca.

 • komfortowy materac Mantova_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Mantova - Mollyflex

  Materac Mantova firmy Mollyflex wykonany jest z pianek o różnym stopniu twardości odpowiednio ułożonych, aby zapewnić stabilne podparcie kręgosłupa. Materac posiada stabilną wytrzymałą konstrukcję, która sprawia, że może być użytkowany przez osoby o zwiększonej wadze. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z naturalnego jedwabiu i włókien celulozy drzewnej odpowiedzialny jest za stabilizację temperatury oraz wilgotność powietrza.

 • komfortowy materac Medical X-Static - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Medical X-Static - Mollyflex

  Materac Medical X-Static firmy Mollyflex wykonany z dwóch rodzajów pianek, wysokoelastycznej i termoelastycznej, które odpowiadają za znakomite podparcie kręgosłupa oraz za odpowiedni przepływ krwi. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókna węglowego nie przyciąga kurzu a dodatki srebra odpowiedzialne są za ochronę przeciwko roztoczom, bakteriom i pleśni.

Do góry