Oświetlenie

Aktywne filtry

  • niepowtarzalna lampa Beton- Remorse-Salon Meblowy Empir

    lampa Beton-Remorse

    Fuzja zimnego betonu, ciepłego drewna i surowej stali z pozoru może wydawać się dość dziwnym połączaniem. Zmienicie na ten temat zdanie, gdy zobaczycie lampę betonową z oferty firmy Remorse.

Oświetl swoje mieszkanie

Oświetlenie – bez niego nikt nie wyobraża sobie mieszkania! Pozwala rozświetlić pomieszczenie wieczorem lub w najbardziej pochmurny dzień. To jeden z najważniejszych elementów aranżacji. Prawidłowo dobrane oświetlenie tworzy odpowiedni klimat i wprowadza atmosferę.  Dzięki odpowiednim lampom można dostosować światło do naszych potrzeb, a także podkreślić styl, w jakim urządzono nasz dom. To także niebanalny element wystroju – designerskie lampy przyciągają uwagę i są znakomitym elementem dekoracyjnym.

 

 

Odpowiednie oświetlenie do każdego pomieszczenia

Funkcjonalne oświetlenie jest niezbędne w absolutnie każdym wnętrzu. Wybierając lampy do swojego domu nie możemy zapomnieć o modelach sufitowych, które powinny znaleźć się w naszych pomieszczeniach. Oprawy oświetleniowe i lampy wiszące to must have. W zależności od stylu panującego we wnętrzu warto zainwestować w nowoczesne i designerskie, najczęściej przeszklone lampy. Oświetlając pokój lub salon, dobrze postawić na eleganckie lampy podłogowe, które zapewnią nieco rozproszone światło, sprzyjające relaksowi. W przypadku sypialni bez wątpienia koniecznością są lampki nocne, zapewniające delikatne, aczkolwiek ukierunkowane światło.

Wybierając oświetlenie do swojego domu pamiętaj, że nie musi być ono klasyczne i nudne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno eleganckie modele, które sprawdzą się w rustykalnych lub eklektycznych wnętrzach, jak i bardzo designerskie, łączące szkło i metal lampy, doskonale pasujące do minimalistycznych pomieszczeń.

Do góry