Łazienka

Aktywne filtry

 • Nowoczesna kolekcja Yam - Joop! Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Yam - Joop!

  Niezwykłej klasy, funkcjonalne meble do łazienki. Elegancja i praktyczność to niezaprzeczalne argumenty przy wyborze mebli z tej kolekcji. W chwili obecnej posiadamy na ekspozycji kompletny zestaw mebli łazienkowych Yam w lakierze - biały połysk. W skład zestawu wchodzą dwie podłużne szafki wiszące, szafka pod umywalkę wraz z umywalką i armaturą oraz szafka wiszącą z lustrami.

 • kolekcja Tetrim - Hülsta​​​​​​​ - Salony Meblowe EMPIR_1

  kolekcja Tetrim - Hülsta​​​​​​​

  Kolekcja Tetrim to zainspirowana została popularną grą, polegającą na układaniu spadających klocków. Proste linie, kształty przypominające literę L oraz szeroka gama wybarwień daje możliwość stworzenia indywidualnych kombinacji. To kolekcja przeznaczona dla miłośników minimalizmu i prostoty. Przy użyciu mebli z tej kolekcji, możemy zaaranżować salon, sypialnię, przedpokój, a od niedawna również łazienkę. To linia dedykowana do nowoczesnych powierzchni, wprowadzi do wnętrza nutkę awangardy i elegancji.

Zestawy mebli łazienkowych

Aranżacja łazienki powinna być przede wszystkim funkcjonalna i dawać swobodny dostęp do tego, co potrzebne. Często wystrojowi łazienki poświęcamy mniej czasu niż innym pomieszczeniom, a to błąd! To w końcu tutaj spędzamy czasem nawet kilka godzin! Piękna łazienka to powód do dumy, ale też miejsce do relaksu. W jej przypadku wiele zależy od tego, jakiej wielkości jest pomieszczenie. Zarówno małą, jak i dużą łazienkę można odpowiednio zaaranżować. Najważniejsza jest ceramika — eleganckie umywalki, efektowna wanna lub brodzik, wolnostojące bądź wbudowane WC. Wszystko zależy od naszej inwencji. W łazience nie powinno też zabraknąć miejsca do przechowywania — regałów, półek i szafek na kosmetyki oraz chemię gospodarczą, a także pojemnika lub kosza na bieliznę. Aranżując łazienkę warto wprowadzić do niej tekstylia, które nadadzą atmosfery. Ręczniki, łazienkowe dywaniki — wszystko powinno być dopasowane stylistycznie i kolorystycznie. Nie ma też pomieszczenia bez lustra! Zwłaszcza w łazience pełni ono ogromną funkcję. Klimat można podkreślić dodatkami i akcesoriami w postaci ciekawych mydelniczek, świec, a nawet wazonu z kwiatami.

Do góry