Przedpokój i garderoba

 • niebanalny przedpokój Mido - Skalik_1 Salon Meblowy Empir

  Przedpokój Mido - Skalik

  Niezależnie od przemijającej mody istnieją meble ponadczasowe. Kolekcja Mido należy właśnie do takich mebli. Wszystkie bryły wykonane są w całości z drewna dębowego które reguluje klimat pomieszczenia, wchłaniając wilgoć i oddają ją w razie potrzeby. Nowoczesna i prosta forma sprawi iż meble sprawdzą się w każdym wnętrzu. Kolekcja posiada niezliczoną ilość brył o różnej głębokości i różnych podstawach. Wszystkie te cech sprawią iż z Mido umeblujesz cały dom począwszy od salonu przez jadalnie, sypialnie a skończywszy na przedpokoju. Program dostępny jest w trzech wybarwieniach: natura, bianco, tabaka.

 • modułowe szafy Mixer- Alf Italia_1 Promocja

  Szafa Mixer - Alf Italia

  Kolekcja szaf, która daje wiele możliwości i kombinacji zagospodarowania zarówno niewielkiego miejsca jak i dużych powierzchni. Dostępne są szafy z drzwiami przesuwnymi oraz drzwiami otwieranymi klasycznie. Dzięki modułom proponowanym przez producenta możemy zbudować niewielką szafę np. dwudrzwiową lub rozbudowaną np. pięcio lub sześciodrzwiową. Dużym udogodnieniem jest także możliwość wyboru wysokości - ( 4 opcje ) w zależności od modelu szafy. Skomponować możemy również szafę narożną lub garderobę. Dodatkowe elementy wyposażenia szaf takie jak: wkłady z szufladami, półki, wieszaki, oświetlenie, lustra dostępne są w dziale producenta z dodatkami i akcesoriami. Istnieje możliwość wykonania szafy według indywidualnego projektu po akceptacji producenta.

 • funkcjonalna szafa Syncrono-Rauch_Empir01

  szafa Syncrono - Rauch

  Cechą charakterystyczną szafy Syncrono jest ponadczasowy design i funkcjonalność. Jednym przesuwnym  ruchem ręki otwierasz dobrze zorganizowaną przestrzeń, w której możesz przechowywać co tylko chcesz.

 • współczesna szafa Subito- Rauch_Empir02

  szafa Subito - Rauch

  Szafa Subito to funkcjonalny projekt pozwalający na efektywne wykorzystywanie powierzchni. Nowoczesna i praktyczna w użytkowaniu sypialnia jest marzeniem, które już teraz możesz urzeczywistnić.

Przedpokój to najczęściej pierwsze miejsce, jakie widzimy wchodząc do domu.

Często nie poświęcamy mu wiele uwagi, a niesłusznie! W końcu jakby na to nie patrzeć to wizytówka całego mieszkania. Dobrze, by przedpokój i garderoba były funkcjonalnie urządzone. Aranżacja przedpokoju i garderoby bywa wyzwaniem, ponieważ często są to nieduże pokoje, które trudno zorganizować. Przede wszystkim to miejsca służące do przechowywania rzeczy. W przedpokoju nie może zabraknąć podstawowych mebli — wieszaka na odzież wierzchnią, siedziska i szafki na buty. Dobrze, jeśli znajdziemy też miejsce na przestronną szafę, półkę na klucze oraz absolutne must have - lustro. W przypadku garderoby liczy się miejsce na przechowywanie odzieży i dodatków. Szafa to absolutne must have każdej garderoby. Liczy się liczba półek, szuflad, koszyków czy pałąków na spodnie lub spódnice. Odpowiednio i ergonomiczne zaplanowane wyposażenie szafy pozwala na przechowywanie tego, co chcemy. Pomaga też w utrzymaniu ładu i porządku.

Do góry