Lista produktów marki ADA

Fabryka mebli Ada z siedzibą we wschodniej Styrii to jeden z wiodących producentów mebli tapicerowanych, łóżek i materacy w Europie. Produkty tej marki cechuje precyzja wykonania, dbałość o najdrobniejszy detal i wysokiej klasy funkcjonalność. Zaangażowanie i współpraca wszystkich pracowników od praktykantów poprzez sprzedawców, grafików, stolarzy, szwaczki i menedżerów owocuje perfekcyjnym produktem m do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika.

Powtarzając słowa Dyrektora Zarządzającego ADA nadrzędnym celem firmy jest zadowolenie jej klientów. Ten cel osiągany jest dzięki stałej kontrolo jakości, optymalizacji procesów produkcyjnych, projektowaniu nowych, lepszych modeli.

Historia firmy Ada sięga początku XX wieku, kiedy to Karl Derler założył małą fabrykę, która około 1950 roku jego syn Alois przekształcił w fabrykę materaców. W 1970 roku firma zatrudniała już 300 pracowników i dodatkowo produkowała meble tapicerowane. Oskar Derler, który przejął stery po śmierci ojca uczynił z ADA największego producenta mebli w Austrii. Dziś to uznana marka w Europie, która posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty do salonów i sypialni.

 • uniwersalny narożnik 6283 ADA-Salon Meblowy Empir1

  narożnik 6283 ADA

  Narożnik 6283 z oferty austriackiego producenta ADA urzeka nowoczesnym, subtelnym wzornictwem i niebywałym komfortem. Jego elastyczna funkcjonalność zaskoczy niejednego malkontenta!

 • wygodny narożnik 7177 ADA-Salon Meblowy Empir6

  narożnik 7177 ADA

  Funkcjonalność, komfort, elegancja...narożnik 7177 od austriackiej firmy ADA to absolutne "must have" w każdym dobrze zaprojektowanym wnętrzu.

 • elegancki narożnik 7189-ADA-Salon Meblowy Empir1

  narożnik 7189 ADA

  Szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego narożnika? Model 7189 zaprojektowany przez austriackiego producenta ADA jest absolutnym bestsellerm  mebli wypoczynkowych obok, którego nie można przejść obojętnie.

 • komfortowy narożnik 7568-ADA-Salon Meblowy Empir01

  narożnik 7568-ADA

  Nowoczesny, komfortowy narożnik 7568 od austriackiej marki ADA to absolutne "must have" dobrze zaprojektowanego i funkcjonalnego salonu.

Do góry