Lista produktów marki ATMOSPHERA

Jak mawiał jeden z najwybitniejszych amerykańskich architektów XX wieku Frank Lloyd Wright badaj naturę, kochaj naturę i trzymaj się blisko niej. Nigdy Cię nie zawiedzie. Kierujący się tym mottem włoski producent Atmosphera stworzył linie ekskluzywnych mebli do ogrodu. Ponadczasowe, nietuzinkowe wzornictwo sprawia, iż meble tej marki cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. Po produkty tej marki chętnie też sięgają architekci i projektanci.

Atmosphera to włoski producent mebli ogrodowych z ponad 40 letnim doświadczeniem. Wychodzące spod ręki specjalnie powołanego, zgranego zespołu Atmosphera Creative Lab projekty charakteryzują się wyszukanym, ale funkcjonalnym wzornictwem. Czerpiący z różnych doświadczeń, podróży i całego środowiska zewnętrznego projektanci tworzą meble odzwierciedlające pragnienie bycia częścią świata. Wszystkie meble tej marki wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które cechuje odporność na różne czynniki atmosferyczne (wysoka, niska temperatura, promieniowanie UV etc.). Co więcej są łatwe w utrzymaniu, co jest szczególnie ważne w przypadku mebli użytkowanych na zewnątrz.

W ofercie tej marki znajdziecie między innymi, fotele, kanapy, stoliki, leżanki, krzesła, stoły, które pozwolą na kompleksowe urządzenie miłej dla oka strefy relaksu w Twoim ogrodzie.

 • ponadczasowy bujak Nest-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  bujak Nest-Atmosphera

  Masz ochotę czasem ukryć się przed światem w zaciszu natury? Z bujakiem Nest zaprojektowanym przez włoską firmę Atmosphera możesz to zrobić o każdej porze roku, bez względu na warunki atmosferyczne.

 • ergonomiczna leżanka Wind-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  fotel Wind-Atmosphera

  Leżanka Wind włoskiej marki Atmosphera to połączenie wysokiej jakości wykonania z niebywałym komfortem. Absolutne must have dla wakacyjnego wypoczynku.

 • ponadczasowe krzesło Eden-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  krzesło Eden-Atmosphera

  Elegancja i komfort w jednym, a jeśli dodasz do tego włoską jakość to już wiesz, że krzesło Eden od włoskiej marki Atmosphera musi stanąć w Twoim ogrodzie!

 • nowoczesne krzesło Link-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  krzesło Link-Atmosphera

  Krzesło Link włoskiego producenta Atmosphera to połączenie subtelnego wzornictwa, komfortu i niczym nie zastąpionej trwałości mebla.

 • elegancki parasol River Lux-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1
 • funkcjonalny stolik Flair-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  stolik Flair-Atmosphera

  Stolik Flair włoskiego producenta Atmosphera powinien znaleźć się w każdym dobrze zaprojektowanym, funkcjonalnym ogrodzie.

 • poręczny stolik Desert-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  stolik-Desert-Atmosphera

  Połączenie  funkcjonalności i elegancji, którą prezentuje stolik Desert od włoskiej marki Atmosphera nie da się nie zauważyć. To mebel, obok którego nie przejdziesz obojętnie. Satynowa stal w parze z drewnem tekowym robi wrażenie.

 • ponadczasowy stół Typhoon-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  stół Typhoon-Atmosphera

  Perfekcyjne wykonanie i ponadczasowe wzornictwo to cechy charakteryzujące stół Typhoon włoskiej marki Atmosphera.

 • uniwersalny stół Friend-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  stół Friend-Atmosphera

  Stół Friend z oferty włoskiej marki Atmosphera świetnie sprawdzi się podczas rodzinnego odpoczynku na świeżym powietrzu.

 • funkcjonalny stół Net-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  stół Net-Atmosphera

  Lubisz spożywać posiłki na świeżym powietrzu delektując się jednocześnie otaczającą Cię przyrodą? Włoska firma Atmosphera odpowiadając na potrzeby klientów przygotowała kolekcję stolików Net. dzięki którym będziesz mógł celebrować na świeżym powietrzu każdą wolną chwilę.

 • nowoczesny stół trend-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  stół Trend-Atmosphera

  Kolekcja stołów Trend od włoskiej marki Atmosphera to oferta dla osób, które poszukują komfortowych, funkcjonalnych i wytrzymałych rozwiązań.

 • nowoczesny zestaw mebli ogrodowych Flash-Atmosphera-Salon Meblowy Empir1

  zestaw mebli ogrodowych -Flash- Atmosphera

  Zestaw mebli ogrodowych Flash włoskiego producenta Atmosphera to połączenie funkcjonalności, z komfortem, wytrzymałością i oryginalnym designem!

Do góry