Lista produktów marki Befame

Befame, czyli Beskidzkie Fabryki Mebli to polska firma z 40-letnią tradycją. Wywodząca się z Bielska-Białej marka słynie przede wszystkim z wytwarzania najwyższej klasy mebli tapicerowanych. Jej głównym wyróżnikiem jest połączenie technik przy produkowaniu swojego asortymentu. Firma zręcznie łączy doświadczenie wybitnych rzemieślników z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnego parku maszynowego, co daje znakomite efekty, które możesz podziwiać w swoim domu!

Befame - Beskidzkie Fabryki Mebli, to polska marka pochodząca z Bielska-Białej. Istniejąca na rynku od ponad 40 lat słynie z produkowania wysokiej klasy mebli tapicerowanych. Głównym wyróżnikiem firmy jest łączenie tradycji rzemieślniczej z najnowocześniejszym parkiem maszynowym. Dzięki temu produkty Befame wykonane są z niezwykłą starannością. Produkty Befame to eleganckie i stylowe meble tapicerowane, głównie sofy i narożniki, które tworzą znakomita przestrzeń do odpoczynku i rozmów. Beskidzkie Fabryki Mebli mają swoje hale produkcyjne u podnóża Beskidów.

 • fantastyczny narożnik Belavio - Befame_3

  Narożnik Belavio - Befame

  Zanurz się w luksusie. Takim hasłem śmiało możemy określić kolekcję Belavio, która zachwyca fantazyjną formą . Pikowana powierzchnia siedzenia i luźne poduszki oparciowe nadają niepowtarzalnego charakteru a wysokie nóżki dostępne w czterech kolorach sprawiają iż mebel wygląda lekko a zarazem dostojnie. W programie tym występują nie tylko narożniki ale również sofy i pufy co powoduje iż kolekcja znajdzie zastosowanie w wielu wnętrzach. Reasumując Belavio będzie idealnym meblem do spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

 • Luksusowy narożnik Bullet - Befame_Salom Meblowy Empir_01

  Narożnik Bullet - Befame

  Narożnik Bullet to oryginalny i komfortowy mebel, który będzie miejscem spotkań z rodziną i znajomymi. Jego prosta forma sprawia, że pięknie będzie się prezentował zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych salonach. Bogaty wachlarz tkanin gwarantuje nam możliwość stworzenia mebla dostosowanego do naszych upodobań.

 • modułowy narożnik Rio - Befame_04

  Narożnik Rio - Befame

  System modułowy Rio stworzony został z myślą o wszystkich, którzy pragną aby ich mebel był nie tylko funkcjonalny ale również nowoczesny i atrakcyjny. Proste siedziska i boki nadają kolekcji surowości połączonej z nienagannym wzornictwem a luźno ułożone poduszki ożywiają go sprawiając że prezentuje się elegancko i nowocześnie.

 • nadzwyczajna sofa Annabelle - Befame_1

  Sofa Annabelle - Befame

  Subtelna trzyosobowa sofa Anabelle utrzymana w stylu skandynawskim zachęca swoim wyglądem do niekończących się spotkań z przyjaciółmi przy lampce dobrego wina. Wygodny nie za duży mebel idealnie wkomponuje się w minimalistyczne wnętrze. Wybór nóżek, które występują w trzech kolorach: czarny, antracyt i biały oraz bogaty wachlarz tkanin gwarantują nam możliwość stworzenia sofy dostosowanej do naszych upodobań.

 • elegancka sofa Carmen - Befame_1

  Sofa Carmen - Befame

  Stylowa sofa Carmen która zachwyca swoją wygodą i designem pozwoli wspólnie z rodziną i znajomymi spędzić niezapomniane chwile oglądając swój ulubiony film lub serial. Funkcja spania typu DL o gigantycznej powierzchni 160 cm. zapewni spokojny sen i odpoczynek po trudach codziennego dnia. Pod częścią siedzeniową umieszczono duży pojemnik gdzie z łatwością schowamy pościel. Całość uzupełniają nogi dostępne w dwóch kolorach.

 • praktyczna sofa Moon - Befame_1

  Sofa Moon - Befame

  Trzyosobowa sofa MOON z funkcją spania o powierzchni 148 x 198 idealnie sprawdzi się w każdej aranżacji. Wysoka jakość zastosowanych materiałów zapewni satysfakcję w eksploatacji. W programie występują nie tylko sofa ale również i pufy co powoduje iż kolekcja znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Bogata oferta tkanin jest bardzo ważnym elementem decydującym o zakupie mebla. To tkanina tworzy wizerunek mebla kreując jego pierwsze wrażenie.

Do góry