Lista produktów marki Cantiero

Cantiero to włoska marka produkująca wysokiej klasy meble klasyczne. Firma łączy wysokie standardy jakości ze znakomitym designem mebli. Dzięki temu od początku istnienia, bardzo wyraźnie wyznacza swoją pozycję na rynku. Głównym celem firmy jest zaspokojenie potrzeb swoich klientów i zapewnienie im mebli, które dostarczą zadowolenia przez długie lata.


Cantiero - W 1949 Severino Cantiero założył warsztat rzemieślniczy w Bovolone produkujący wysokiej klasy meble klasyczne. Minęły lata, a marka stała się kwintesencją włoskiej elegancji i rzemiosła. Rozpoznawalność marki Cantiero jest wynikiem ciągłego rozwoju technologicznego który powoduje możliwość tworzenia mebli o innowacyjnej estetyce i doskonałej jakości. Każdy mebel produkowany przez Cantiero jest ozdobiony wykończeniem, którego techniki podyktowane są tradycją. Wykonane z litego drewna stoły, komody oraz biurka doskonale wpasowują się w klimat wnętrz aranżowanych w klasycznym stylu.

 • efektowna kolekcja Amarcord - Cantiero_2

  Kolekcja Amarcord - Cantiero

  Kolekcja Amarcord jest produkowana zgodnie z najnowszymi standardami jakości. Meble wykonane z orzechowej płyty meblowej z elementami litego drewna. Szuflady wykonane przy użyciu techniki łączenia zwanej "jaskółczym ogonem". Solidnie wykonane wnętrza mebli z drewna jesionowego oraz dębowego. Kolekcja Amarcord inspirowana jest meblami i ogólną estetyką lat pięćdziesiątych.

 • fascynująca kolekcja Ca 'Venier - Cantiero_2 - Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Ca 'Venier - Cantiero

  W kolekcji Ca Venier znajdziemy motywy inspirowane włoskim renesansem z akcentami weneckimi i toskańskimi. Ca Venier to kolekcja łącząca klasycyzm z wieloletnią tradycją. Wyjątkowe, włoskie meble wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wykonane z litego drewna orzechowego z solidnym świerkowym wnętrzem. Kolekcję cechują liczne rzeźby i inkrustacje. Szuflady zbudowane za pomocą starożytnej techniki łączenia „jaskółczego ogona”. Wszystkie elementy dekoracyjne wchodzące w skład tej kolekcji są zastrzeżone. Meble świetnie wpasują się w klimat wnętrz aranżowanych w klasycznym stylu.

 • niewiarygodna kolekcja Carlo X - Cantiero_2_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Carlo X - Cantiero

  Carlo X to kolekcja inspirowana stylami z czasu Restauracji Burbonów, tuż po upadku Napoleona I. Nazwa kolekcji jest upamiętnieniem króla Karola X Burbona. Cantiero z niezwykłą dokładnością zinterpretowało styl Carlo X, nadając kolekcji awangardy i innowacyjności. Meble z tej linii mogą poszczycić się solidnym świerkowym wnętrzem. Korpus mebli to lite drewno orzechowe wzbogacone o piękne rzeźby i inkrustacje, zabezpieczone prawdziwym woskiem pszczelim. W tej linii dostrzeżemy grę barw oraz geometrii.

 • niespotykana kolekcja Elettra - Cantiero_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Elettra - Cantiero

  Kolekcja Elettra to najnowsza kolekcja z rodziny Cantiero, inspirowana stylami z lat 40. i 50. XX wieku. Podobnie jak większość kolekcji Cantiero, Elettra jest w całości wykonana z orzecha amerykańskiego. Preferowanym wykończeniem tej kolekcji jest olej naturalny, natomiast dostępna jest również w wersji lakierowanej w różnych kolorach. W asortymencie znajdziemy meble do salonu, sypialni oraz gabinetu. Ozdoby wykonane są ręcznie, a o ich wyjątkowości świadczy fakt, że materiały są naturalne.

 • fenomenalna kolekcja Etoile - Cantiero_5_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Etoile - Cantiero

  Tworzona przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich. Kolekcja Etoile inspirowana jest meblami neoklasycznymi. Solidne wnętrze wykonane z litego drewna jesionowego oraz dębowego. Korpus wykonany z drewna orzechowego, zabezpieczony prawdziwym woskiem pszczelim. Cechą charakterystyczną tej kolekcji są inkrustowane dekoracje z litego drewna, ozdobione złotymi i srebrnymi dekorami w formie liści. Głębia brązu skontrastowana z metalicznymi dekoracjami sprawia, że całość prezentuje się nadzwyczaj wyjątkowo. Walory estetyczne kolekcji Etoile pozwalają na aranżację wnętrz zarówno eleganckich i stylowych, jak również modernistycznych z nutką awangardy.

 • nadzwyczajna kolekcja New Age - Cantiero_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja New Age - Cantiero

  Współczesność to inspiracja tej kolekcji. Meble wytwarzane są przy użyciu innowacyjnych technik. Dekoracje oraz wykończenia są tworzone z wykorzystaniem unikalnych procesów opracowanych przez Cantiero. Przykładami tych procesów jest lakierowanie, piaskowanie oraz dodawanie prawdziwej masy perłowej. Kolekcja New Age została stworzona według precyzyjnych i nowoczesnych standardów. Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest połączenie lakierowanej powierzchni z elementami piaskowanego drewna dębowego. Cechą szczególną tej linii są dekoracje z masy perłowej.

Do góry