Lista produktów marki Eforma

Eforma to połączenie wysokiej jakości mebli z wieloletnią tradycją. Włoscy rzemieślnicy wykonujący meble tej marki są profesjonalistami wnoszącymi  do każdego produktu wartość dodaną poprzez staranne przetworzenie najwyższej jakości materiałów i dbałość o najdrobniejszy szczegół.  Dlatego w przypadku włoskiego producenta Eforma wyrażenie Made in Italy nabiera szczególnego znaczenia, gdyż jest synergią tradycji,umiejętności i pasji człowieka. Doskonale tę ideę oddaje motto, którym kieruje się firma:

„Wierzymy, że tylko wrażliwość może zapewnić całkowitą swobodę twórczą oraz tworzenie innowacyjnych i solidnych produktów, gwarantowanych przez dokładną kontrolę jakości”.

 
Meble włoskiego producenta Eforma to kwintesencja dobrze znanego nam wyrażenia Made in Italy. Wszystkie stoły, krzesła, kredensy, pufy są w całości wykonane ręcznie z najbardziej wyszukanych materiałów.
Od skór po najbardziej wyrafinowane tkaniny, od eleganckich powierzchni marmurowych po te metalowe o współczesnym smaku. Pielęgnacja umiejętności manualnych to mocna strona firmy, którą można dostrzec w jakości otrzymanego produktu. Zgodnie z filozofią marki Eforma tylko uwrażliwienie na poszczególne etapy projektowania i wykonania może przekształcić się w wyjątkowe przedmioty zdolne do wzbogacenia piękna i funkcjonalności otoczenia, w którym mieszkamy. 

 
 • komfortowy fotel Ely-Eforma-Salon Meblowy Empir2

  fotel Ely - Eforma

  Elegancja, komfort, luksus...po prostu fotel Ely od włoskiej marki Eforma, trzeba go mieć.

  fotel Isidora - Eforma

  Fuzja elegancji i komfortu, którą oferuje fotel Isidora włoskiej marki Eforma zachwyci nawet najbardziej wysublimowany gust.

 • ekskluzywne krzesło Amanda-Eforma-Salon Meblowy Empir2

  krzesło Amanda - Eforma

  Krzesło Amanda od włoskiej marki Eforma to klasyczne wzornictwo w nowoczesnym wydaniu. 

 • ekskluzywne krzesło Lenny-Eforma-Salon Meblowy Empir1

  krzesło Lenny - Eforma

  Wysokiej jakości wykonanie, niepowtarzalny komfort i zaskakujący design to przepis na wyjątkowy produkt. Takim właśnie jest kolekcja krzeseł i foteli Lenny włoskiej marki Eforma.

 • ponadczasowe krzesło Lisa-Eforma-Salon Meblowy Empir1

  krzesło Lisa - Eforma

  Szukasz ponadczasowych, eleganckich rozwiązań? Krzesło Lisa z oferty włoskiej marki Eforma powinno wzbudzić Twoje zainteresowanie. Wyrafinowane wykończenie przyciąga uwagę, budzi podziw dla włoskiego rękodzieła.

 • nowoczesne krzesło Max Delux-Eforma-Salon Meblowy Empir1

  krzesło Max Delux - Eforma

  Krzesło Max Delux włoskiego producenta Eforma to ponadczasowe wzornictwo, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach.

 • niepowtarzalny stolik Aldo-Eforma-Salon Meblowy Empir2

  stolik Aldo - Eforma

  Stolik Aldo włoskiej marki Eforma to połączenie nowoczesnego wzornictwa i funkcjonalności.

 • nowoczesny stolik Dorado-Eforma-Salon Meblowy Empir1

  stolik Dorado - Eforma

  Szukasz subtelnego, eleganckiego wzornictwa z nutą nowoczesności? Włoski producent Eforma posiada w swojej ofercie meble, które powinny zwrócić Twoją uwagę. Jednym z nich jest stolik Dorado, przy którym zwykła kawa będzie chwilą prawdziwego relaksu.

 • nowoczesny stolik Rotolo-Eforma-Salon Meblowy Empir1

  stolik Rotolo - Eforma

  Stolik Rotolo włoskiego producenta Eforma to kwintesencja włoskiej jakości i elegancji. Piękna, futurystyczna podstawa w połączeniu z perfekcyjnie dopracowanym blatem trafi w nawet najbardziej wysublimowany gust.

 • nowoczesny stół Baly-Eforma-Salon Meblowy Empir1

  stół Baly - Eforma

  Stół Baly włoskiego producenta Eforma łączy nowoczesne wzornictwo z tradycyjnym rękodziełem najlepszych włoskich rzemieślników.

  stół Cilindro - Eforma

  Zgrabna zabawa geometrycznymi formami to charakterystyczna cecha współczesnego wzornictwa, którą dumnie prezentuje stół Cilidro od włoskiej marki Eforma.

 • niepowtarzalny stół Narciso-Eforma-Salon Meblowy Empir2

  stół Narciso - Eforma

  Stół Narciso włoskiego producenta Eforma to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa. Prosta, subtelna forma wzmocniona ciekawą w swej formie podstawą tworzy elegancki, intrygujący mebel zapraszający do celebrowania ważnych dla Ciebie chwil.

Do góry