Lista produktów marki ETS

ETS to polska marka zajmująca się produkcją stylowych mebli już od ponad 25 lat. Główną cechą charakterystyczną tej firmy jest tworzenie niepowtarzalnych produktów z litego drewna. Doskonale nadają się one do eleganckich i luksusowych wnętrz, w tym salonów, sypialni, gabinetów i kuchni.

ETS to działająca od 25 lat na polskim rynku marka meblowa, specjalizująca się w produkcji asortymentu w stylu Louis Philippe. Tworzy jedyne w swoim rodzaju meble, zaliczane do rękodzieła artystycznego. Są to wyroby rzemieślnicze z drewna liściastego, a wszystkie elementy łączone są za pomocą tradycyjnej technologii, czyli na kołki oraz gniazda.

Stylowe meble marki ETS Beryk Fils świetnie sprawdzą się w eleganckich pomieszczeniach, jak salony, sypialnie, kuchnie czy gabinety. W ofercie znajdują się przede wszystkim niepowtarzalne modele, nawiązujące swoim stylem do okresu francuskiego romantyzmu. Oprócz dostępnych modeli – firma ETS wykonuje również meble na indywidualne zamówienia klientów. Dzięki niepowtarzalnej linii oraz wysokiej jakości wykonania meble ETS sprawdzą się we wszystkich ponadczasowych wnętrzach.

 • oszałamiająca Biblioteka angielska - Ets_1 Salon Meblowy Empir

  Biblioteka angielska - Ets

  Biblioteka jest ważnym meblem dla każdego miłośnika książek. Piękną oprawą dla Twojego księgozbioru będzie bibliotek angielska. Utrzymana w stylistyce klasycznej będzie prawdziwą perełką w Twoim domu. Wykonana z litego drewna, z niebywałą starannością wygląda elegancko i dostojnie. Duża elastyczność w wyborze wymiarów pozwala stworzyć mebel na miarę Twoich potrzeb.

 • luksusowy gabinet Louis Phillipe - ETS_7 Salon Meblowy Empir

  Gabinet Louis Phillipe - ETS

  Biurko Louis Philipe

  Centralną częścią każdego gabinetu jest biurko. Mebel, który musi być funkcjonalny i reprezentacyjny zarazem. Wykonane z najwyższą starannością z naturalnego drewna biurko kolekcji Ludwika Filipa podkreśli prestiż Twojego miejsca pracy. Wykonany niemal ręcznie mebel zachwyca swym pięknem i elegancją.

Do góry