Lista produktów marki GUERRA VANNI

Guerra Vanni to włoska marka, zajmująca się produkcją tradycyjnych i unikatowych mebli. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, z najwyższej jakości drewna litego we Włoszech. W ofercie firmy znaleźć można najwyższej klasy, luksusowe meble, które będą znakomitym wyposażeniem eleganckich salonów, jadalni, gabinetów czy sypialni.

Guerra Vanni to istniejąca na rynku od prawie 60 lat włoska firma, zajmująca się wyrobem tradycyjnych, pięknych mebli. Te luksusowe produkty wykonywane są w całości ręcznie – dzięki temu każdy mebel jest unikatowy. Dodatkowo cały asortyment marki tworzony jest w całości we Włoszech.

W kolekcji Guerra Vanni znaleźć można niezwykłe meble, które będą doskonałym uzupełnieniem gabinetów, salonów, jadalni czy każdej eleganckiej sypialni. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi architektami, Guerra Vanni zapewnia swoim klientom wyjątkowe meble, ze starannie zaprojektowanymi zdobieniami i dodatkami, wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Te estetyczne i wytrzymałe produkty będą idealnym uzupełnieniem wnętrz o tradycyjnym, klasycznym charakterze.

  • Wyjątkowy stół Oskar - Guerra Wanni  Salon Meblowy Empir

    Stół Oskar - Guerra Vanni

    STÓŁ OSKAR to fuzja klasycznej formy z ponadczasowym pięknem. Pełen elegancji i wytworności zaprasza na niezapomnianą ucztę. Precyzja wykonania widoczna gołym okiem budzi podziw i poczucie doskonałości.Dostępne rozmiary:

    250x120x78h

    300x120x78h

Do góry