Lista produktów marki Halex

Halex jest pochodzącą z Elbląga firmą z 30 letnią tradycją, produkującą stoły, krzesła i ławy. Połączenie tradycyjnych metod rzemieślniczych ze współczesnymi trendami owocuje ciekawym, oryginalnym wzornictwem. Halex kreuje nowe nurty i style w meblarstwie.

Halex jest producentem stołów, krzeseł i ław. Firma z 30 letnim doświadczeniem w branży meblarskiej pozostaje wierna tradycyjnym metodom rzemiosła. Jednak umiejętne łączenie ich z nowoczesnymi trendami owocuje oryginalnym designem. Dlatego w ofercie Halex można znaleźć zarówno tradycyjne jak i nowoczesne kolekcje. Wykorzystywane w procesie produkcyjnym polskie, certyfikowane surowce, nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowany zespół ludzi to w przypadku tej firmy przepis idealny na produkt wysokojakościowy. Szeroka gama produktów, które mają zastosowanie w kuchni, jadalni, czy salonie, czyni z Halex meble firmę godną zainteresowania.

 • komfortowy hoker Bling-Halex-Empir01

  Hoker Bling-Halex

  Hoker Bling to ciekawe zestawienie kolorowych tkanin zastosowanych na siedzisku z dębowym solidnym i eleganckim stelażem.

 • luksusowy hoker Fogo-Halex-Empir01

  hoker Fogo-Halex

  Masz ochotę na odrobinę luksusu? Poznaj hoker Fogo. Ciekawy, inspirujący design połączony z ergonomicznym kształtem umili chwile spędzone w towarzystwie przepysznej kawy i przyjaciół.

  hoker Slim-Halex

   Czasem mniej znaczy więcej...prosta, subtelna linia hokera Slim zachwyca elegancją. Połączenie kolorowej tkaniny na siedzisku z dębowym stelażem robi wrażenie.

 • nowoczesne krzesło Ralf- Halex_Empir01

  krzesło Ralf-Halex

  Krzesło Ralf to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo. Połączenie metalowego stelażu z kolorową tkaniną odświeży aranżację, wprowadzi do niej pozytywną energię.

 • eleganckie krzesło Royal-Halex_Empir01

  krzesło Royal-Halex

  Dopracowane w każdym detalu krzesło Royal wprowadzi w każdej aranżacji odrobinę luksusu. Uniwersalna linia mebla sprawdzi się zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu.

 • ekskluzywne krzesło Tobi-Halex_Empir01

  krzesło Tobi-Halex

  Blask i elegancja krzesła Tobi zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Ergonomiczny kształt zapewni komfortowy odpoczynek podczas rodzinnego obiadu, czy spotkania z przyjaciółmi.

 • luksusowe krzesło Uno-Halex-Empir01

  krzesło Uno-Halex

  Krzesło Uno to fuzja elegancji i subtelności charakterystyczna dla włoskiego wzornictwa. Oryginalny design, z którym stworzysz ciekawą, pełną blasku aranżację.

 • ekskluzywne krzesło Viktoria-Halex_Empir01

  krzesło Viktoria-Halex

  Krzesło Viktoria to absolutny bestseller dla miłośników stylu galmour. Ekskluzywne wykończenie mebla w postaci listwy ozdobnej i kołatki podniesie prestiż każdej aranżacji.

 • nowoczesny stolik Geo- Halex-Empir01

  stolik Geo-Halex

  Ciekawe połączenie metalu z fornirem w stoliku Geo firmy Halex to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design.

 • elegancki stolik Metro-Halex-Empir01

  stolik Metro- Halex

  Stolik Metro jest ciekawym połączeniem akrylowego blatu z naturalnym drewnem dębowym.

  stolik Prima-Halex

  Nowoczesna, subtelna forma stolika Prima pozwoli stworzyć ciekawy, pełen inspiracji kącik kawowy.

Do góry