Lista produktów marki Hukla

Hukla to niemiecki producent z ponad 80 letnim doświadczeniem, ergonomicznych mebli tapicerowanych, zapewniających maksymalny komfort. Fotele i sofy tej marki emanują nie tylko wygodą, ale też elegancją i wzornictwem, których nie można przyrównać do czegokolwiek innego. Doskonała forma idzie w parze z bezkompromisową jakością.

Hukla to oferta skierowana dla najbardziej wymagających. To tradycyjna marka dbająca o komfort odpoczynku, to jakość, której nie sposób porównać z niczym inny. Sofy i fotele spod znaku Hukli charakteryzuje oryginalne wzornictwo i niepowtarzalna wygoda zapewniająca relaks na najwyższym poziomie. Dzięki swojej elastyczności meble Hukla oferują całą paletę możliwości dostosowanych do indywidualnych potrzeb wypoczynkowych klienta, pozwalając na stworzenie wyjątkowej przestrzeni do codziennego relaksu w domowym zaciszu.

 • ekskluzywny fotel HU-CL17037-HUKLA-Salon Meblowy Empir1 Promocja

  fotel HU-CL17037- HUKLA

  Eleganckie wzornictwo z nutą ekskluzywnego sznytu, komfort, o którym nie sposób będzie zapomnieć to charakterystyczne cechy fotela HU-CL17037.

 • ekskluzywny fotel HU-CP20057-HUKLA-Salon Meblowy Empir1 Promocja

  fotel HU-CP20057-HUKLA

  Elegancja z nutą ekskluzywnego sznytu, komfort, o którym trudno będzie zapomnieć to cechy charakterystyczne fotela HU-CP20057 oferowanego przez niemiecką markę Hukla.

 • ultranowoczesny narożnik HU-HP19094-HUKLA-Salon Meblowy Empir1 Promocja

  narożnik HU-HP19094-HUKLA

  Fuzja ergonomicznej funkcjonalności, niepowtarzalnego wzornictwa i niebywałego komfortu- narożnik HU-HP 19094 to absolutne "must have" w nowoczesnym wnętrzu.

 • Promocja

  narożnik HU-HP21001-HUKLA

  Fuzja nowoczesnego wzornictwa i niepowtarzalnego komfortu w narożniku HU-HP21001 zachwyci nawet najbardziej wysublimowany gust.

 • luksusowa sofa HU-RL17008-HUKLA-Salon Meblowy Empir1 Promocja

  sofa HU-RL17008-HUKLA

  Ergonomiczna, elegancka sofa HU-RL17008 zamieni każdy salon w ekskluzywną i pełną komfortu strefę relaksu.

Do góry