Lista produktów marki Innovation Living

Innovation Living to duński producent mebli, którego produkty cechuje nowoczesna forma i idąca z nią w parze funkcjonalność spełniająca podstawowe kryterium codziennego użytku. Początki tego przedsiębiorstwa sięgają lat 70 XX wieku. Praktyka, doświadczenie i wiele prestiżowych nagród a przede wszystkim dobrej jakości, użyteczne, komfortowe meble bardzo szybko uczyniły z tej marki renomowanego specjalistę od rozkładanych sof. Dziś Innovation jest znanym producentem na całym świecie słynącym z produkcji sof kompaktowych jak i mebli wielofunkcyjnych.

Wieloletnie doświadczenie i dogłębne poznanie potrzeb konsumentów pozwoliło duńskiej firmie Innovation Living stworzyć kolekcję ciekawych w formie i funkcjonalności mebli.  Marka oferuje meble, które mają ułatwić codzienność. Styl, wygoda, użyteczność i estetyka to fuzja, która pojawia się w każdym zaprojektowanym przez Innovation Living modelu. 

 • skandynawski fotel Dublexo-Innovation Living-Salon Empir1

  fotel rozkładany Dublexo- Innovation Living

  Fotel Dublexo z oferty duńskiego producenta Innovation Living to mebel, który zachwyca swoją funkcjonalnością. W zależności od potrzeb może pełnić być szezlongiem bądź fotelem. Z modelem Dublexo możesz zmieniać kreatywnie swoją przestrzeń każdego dnia.

 • designerska leżanka Linna-Innovation Living-Salon Meblowy Empir1

  leżanka Linna-Innovation Living

  Leżanka Linna z oferty duńskiego producenta Innovation Living to połączenie ciekawego wzornictwa z komfortem i funkcjonalnością.

 • komfortowa leżanka Napper-Innovation Livig-Empir1

  leżanka Napper z funkcją spania-Innovation Living

  Leżanka Napper znajdująca się w ofercie duńskiego producenta Innovation Living to propozycja skierowana do osób, które myślą o stworzeniu w swoim gabinecie czy salonie eleganckiej strefy relaksu.

 • skandynawska sofa Clubber- Innovation Living-Salon Empir1

  Sofa Clubber z funkcją spania- Innovation Living

  Fuzja ultranowoczesnego designu i funkcjonalności jaka prezentuje sofa Clubber z oferty duńskiego producenta Innovation Living zachwyci każdego miłośnika skandynawskiej stylistyki.

 • skandynawska sofa Cubed-Innovation Living-Salon Meblowy Empir1

  sofa Cubed-Innovation Living

  Sofa Cubed duńskiego producenta Innovation Living łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. To mebel, który w ciągu dnia będzie pełnił w Twoim salonie rolę designerskiej kanapy, a wieczorem zamieni się w komfortowe łóżko.

 • skandynawska sofa Dublexo-Innovation Living-Salin Meblowy Empir1

  sofa Dublexo-Innovation Living

  Sofa Dublexo jest kompaktowym meblem dedykowanym do niewielkich pomieszczeń. Doskonała propozycja dla osób, które szukają wygodnego łóżka i kanapy w jednym.

 • skandynawska sofa Rollo -Innovation Living-Salon Meblowy Empir1

  sofa Rollo- Innovation Living

  Sofa Rollo z oferty duńskiego producenta Innovation Living jest fuzją skandynawskiego designu, funkcjonalności i komfortu.

 • rozkładana sofa Aslak-Innovation Living_Salon Empir1

  Sofa rozkładana Aslak- Innovation Living

  Sofa Aslak z oferty duńskiej marki Innovation Living zachwyca komfortem i skandynawskim designem. To nie tylko urzekająca kanapa ale i funkcjonalne łóżko.

 • rozkładana sofa Oldschool-Innovation Living-Salon Empir

  sofa rozkładana Oldschool-Innovation Living

  Miłośnicy stylu retro powinni zwrócić uwagę na rozkładaną sofę Oldschool z oferty duńskiego producenta Innovation Living.

 • skandynawska sofa Splitback chrome-Innovation Living-Salon Meblowy Empir

  sofa Splitback chrome-Innovation Living

  Sofa Splitback z oferty duńskiej marki Innovation Living to połączenie ciekawego designu, funkcjonalności i komfortu.

 • skandynawska sofa z funkcją spania Unfurl Lounger- Innovation Living- Empir1

  sofa Unfurl Lounger-Innovation Living

  Skandynawski design i funkcjonalność sofy Unfurl Louger z oferty duńskiej marki Innovation Living zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 • funkcjonalna sofa Vogan- Innovation Living-Empir1

  sofa Vogan z funkcją spania-Innovation Living

  Sofa Vogan Lounger duńskiej marki Innovation Living to doskonała propozycja dla osób ceniących połączenie komfortu z ciekawym wzornictwem.

Do góry