Lista produktów marki JAFRA

JAFRA to firma, której stylowe meble są symbolem elegancji i polskiej tradycji. Marka obecna jest na rynku od 1946 roku. Meble JAFRA wykonane są w całości w naszym kraju i charakteryzują się ponadczasowym stylem. Przedsiębiorstwo łączy ze sobą rękodzieło i tradycyjny kunszt z nowoczesnością. Ponadto specjalizuje się w produkcji mebli drewnianych z najwyższej jakości materiałów, jak dąb, olcha, czereśnia, jesion czy buk.

Istniejąca na polskim rynku od 1946 roku firma JAFRA, to producent stylowych mebli, łączących w sobie elegancję i tradycję. Wszystkie produkty sygnowane marką JAFRA to synonim dobrego smaku, niepowtarzalnego uroku oraz wyrafinowanego gustu. To dlatego od ponad 70 lat meble te goszczą zarówno w polskich, jak i europejskich domach.

Piękne wzornictwo, rzemieślnicze wykonanie oraz tradycyjne zdobienia – to właśnie wyróżnia na rynku meble JAFRA. Dodatkowo przedsiębiorstwo stawia na nowoczesność i ponadczasowość swoich wyrobów. Dlatego też w ofercie JAFRA znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości meble wykonane z olchy, dębu, wiśni, czereśni, jesionu i innych drzew. Wszystkie materiały wykorzystane w produkcji przez firmę JAFRA, pochodzą od sprawdzonych dostawców i posiadają odpowiednie atesty.

 • elegancka kolekcja Art-Mi - Jafra - Salony Meblowe EMPIR_1

  Kolekcja Art-Mi - Jafra

  Kolekcję ART-MI firmy Jafra wyróżniają zaokrąglone brzegi harmonizujące z lekko falująca linią mebli. Ręcznie ozdabiane bryły w motywy roślinne sprawiają, że otrzymujemy wręcz niepowtarzalny i nieśmiertelny program. Dodatkowo w szufladach zastosowano drewniane prowadnice i okucia o unikatowym wzornictwie. Półki szklane umożliwiają zastosowanie oświetlenia led, które podkreśli i tak już wyjątkowy charakter mebla.

 • intrygująca kolekcja Nin-Bit - Jafra - Salony Meblowe EMPIR_1

  Kolekcja Nin-Bit - Jafra

  Połączenie szlachetnego drewna i metalu daje nieprawdopodobny efekt, który możemy ujrzeć w kolekcji NIN-BIT firmy Jafra. To co wyróżnia ten program to widoczne sęki i usłojenia które wydobywają z mebli ich naturalne piękno. Aby móc cieszyć się funkcjonalnym użytkowaniem w bryłach zastosowano system cichego domyku oraz prowadnice z hamulcem, w stołach natomiast innowacyjny system powiększania blatu dostosowany do dużego obciążenia. Dla wielbicieli światowych trendów wszystkie elementy dostępne są również w perłowej bieli oraz czerni fortepianowej.

 • rewelacyjna kolekcja Pinot Noir - Jafra - Salony Meblowe EMPIR_2

  Kolekcja Pinot Noir - Jafra

  Wykonana w zacnym orzechu kolekcja Pinot Noir firmy Jafra to propozycja dla wielbicieli współczesnej klasyki. Niezwykle luksusowy zestaw drewnianych mebli, którego charakterystyczną cechą jest wykończenie na wysoki połysk. Ręcznie ozdobione fronty części szuflad potęgują wrażenie solidności i dobrego smaku, ponadto wszystkie zostały wyposażone w system cichego domyku. Bez wątpienia królem kolekcji jest nieprawdopodobny stół o kształcie elipsy który po rozłożeniu osiąga imponujący rozmiar. Blat stołu podtrzymują dwie kolumny z litego drewna co sprawia iż jest on nie tylko zachwycający ale również niezwykle stabilny.

 • fenomenalna kolekcja Shiraz - Jafra - Salony Meblowe EMPIR_4

  Kolekcja Shiraz - Jafra

  Shiraz to dopracowana w najdrobniejszych szczegółach kolekcja która nawiązuje do najnowszych trendów. Wszystkie elementy dostępne są w niepowtarzalnej perłowej bieli oraz fortepianowej czerni. Delikatna forma brył w których dna szuflad i plecy witryn zostały wykończone w tym samym kolorze co meble sprawia, że naszym oczom ukazuje się luksusowe dzieło stworzone przez najlepszych rzemieślników. Całość uzupełniona przez delikatne oświetlenie led podkreśla i tak już ekskluzywny charakter mebla.

Do góry