Lista produktów marki Miotto Design

Miotto to kompleksowa koncepcja wyposażenia wnętrza, która ucieleśnia trendy i style z całego świata. Istotną cechą prezentowanego wzornictwa jest elegancja, ponadczasowy urok i doskonałość w najdrobniejszym detalu. Kolekcja Miotto łączy różnorodne materiały, tekstury i wzory. Jest współczesna pod każdym względem a jednocześnie wygodna i przyciągająca uwagę. Miotto to piękne formy określające naszą przestrzeń, pozwalające wyrazić indywidualny styl.

MIOTTO narodziło się z pomysłu B.Callard, R.Pheloung i V.Srebrnic koncentrujących się na zapewnieniu kompletnej koncepcji wyposażenia wnętrza z drobnymi, wyważonymi wzorami, wysokiej jakości detalami wykonanymi w duchu wiodących światowych produktów projektowych. Istotną cechą prezentowanego wzornictwa jest elegancja, ponadczasowy urok i doskonałość w najdrobniejszym detalu. Wykonane ze współczesnych materiałów produkty uzupełniają się nawzajem z otoczeniem, w którym przecież chcemy się czuć dobrze. Miotto umiejętnie łączy współczesny design z tradycyjną jakością i kunsztem. Doskonałym uzupełnieniem oferty są dodatki, które nadadzą domowej przestrzeni indywidualny charakter. Wyrafinowane, ręcznie wykonane produkty, współczesne wzornictwo ożywią każde wnętrze! Bogata oferta Miotto zachęca do tworzenia kombinacji, zabawy teksturą, formą, dodatkiem.

 • nowoczesny hoker Tambre-Miotto Design-Salon Meblowy Empir1

  hoker Tambre- Miotto Design

  Z hokerem Tambre zaaranżujesz elgancką i funkcjonalną przestrzeń barową zarówno w lokalu użytkowym jak i w domowym zaciszu.

 • ultranowoczesna komoda Alba black- Miotto Design-Empir1

  komoda Alba black-Miotto Design

  Fuzja elegancji, ekskluzywności i blasku, którą oferuje komoda Alba zwróci uwagę nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 • ultranowoczesna konsola Nozzana-Miotto Design-Salon Meblowy Empir1

  konsola Nozzana- Miotto Design

  W prostych rozwiązaniach tkwi pierwiastek elegancji. Tak jest właśnie w przypadku konsoli Nozzana. Subtelna, lecz zwracająca uwagę. Chciałbyś ją mieć w swojej domowej aranżacji?

 • nowoczesna lampa Osolia-Miotto Design-Salon Meblowy Empir1

  lampa Osolia-Miotto Design

  Szukasz wyjątkowych, funkcjonalnych dodatków, które podkreślą Twój indywidualny i niepowtarzalny styl? Zwróć uwagę na lampę Osolia, która swym blaskiem rozświetli każde pomieszczenie, w którym będzie miała przyjemność zagościć. 

 • ultranowoczesna lampa podłogowa Osolia-Miotto-Empir1

  lampa podłogowa Osolia-Miotto Design

  Niezwykła w formie, doskonała w funkcjonalności lampa podłogowa Osolia to obowiązkowy dodatek w każdym, nowoczesnym salonie.

 • nowoczesne lustro Micali-Miotto Design_Empir01
 • ultranowoczesne lustro Tiziano-Miotto Design_Empir01
 • designerskie lustro Tobagi-Miotto Design_Empir01
 • klasyczny stolik Asal-Miotto Design_Empir01
 • okrągły stolik kawowy Tera-Miotto Design_Empir01
 • okrągły stolik kawowy Triano-Miotto Design_Empir01
 • ultranowoczesny stolik Soriano-Miotto Design_Empir01
Do góry