Lista produktów marki Mollyflex

Mollyflex to włoska marka, która istnieje na rynku od 1980 r. Jej celem jest zapewnienie klientom produktów, dzięki którym ich sen i komfort stanie się zdrowszy i wygodniejszy. Firma dąży do tego, by znacząco podnieść jakość życia swoich odbiorców. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technologii, marka znakomicie zaspokaja potrzeby klientów nie tylko we Włoszech, ale również na całym świecie.

Włoska marka Mollyflex, to firma istniejąca na rynku od niemalże 40 lat. Powstała w 1980 roku i od tego czasu nieustannie realizuje się w podnoszeniu jakości snu i komfortu życia swoich klientów. Firma tworzy wysokiej klasy materace, dopasowujące się precyzyjnie do kształtu ciała, a także pozycji, w której śpimy. To produkty w pełni dedykowane osobom, które cenią sobie komfort, miękkość oraz wysoką higienę podczas snu. W ofercie Mollyflex znaleźć można także ergonomiczne poduszki piankowe, które w połączeniu z wygodnym materacem zapewnią doskonały odpoczynek. Wszystkie materace Mollyflex powstały w wyniku wieloletnich badań oraz testów dotyczących produkcji pianek i jak najlepszych rozwiązań.

  materac Argento Therapy -Mollyflex

  Materac Argento Therapy to jest certyfikowanym produktem medycznym, który znajduje zastosowanie w również w terapii antyodleżynowej. Idealny dla osób ceniących komfortowy sen.

 • komfortowy materac Mantova_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Mantova - Mollyflex

  Materac Mantova firmy Mollyflex wykonany jest z pianek o różnym stopniu twardości odpowiednio ułożonych, aby zapewnić stabilne podparcie kręgosłupa. Materac posiada stabilną wytrzymałą konstrukcję, która sprawia, że może być użytkowany przez osoby o zwiększonej wadze. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z naturalnego jedwabiu i włókien celulozy drzewnej odpowiedzialny jest za stabilizację temperatury oraz wilgotność powietrza.

 • komfortowy materac Medical X-Static - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Medical X-Static - Mollyflex

  Materac Medical X-Static firmy Mollyflex wykonany z dwóch rodzajów pianek, wysokoelastycznej i termoelastycznej, które odpowiadają za znakomite podparcie kręgosłupa oraz za odpowiedni przepływ krwi. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókna węglowego nie przyciąga kurzu a dodatki srebra odpowiedzialne są za ochronę przeciwko roztoczom, bakteriom i pleśni.

 • luksusowy materac Montreal - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Montreal - Mollyflex

  Zaletą materaca Montreal firmy Mollyflex jest jego uniwersalność. Optymalna twardość, wysokość i możliwość stosowania z każdym rodzajem stelaża sprawiają, iż produkt znajdzie zastosowanie w każdej sypialni. Dzięki grubej warstwie pianki wierzchniej model ten zapewni nam zdrowy i spokojny sen. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókien sojowych i bawełny odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru temperatury z materaca.

 • komfortowy materac Polionda - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Polionda - Mollyflex

  Materac Polionda firmy Mollyflex dopasowuje się do kształtów ciała niezależnie w jakiej pozycji odpoczywamy. Wykonany z trzech warstw pianek, które odpowiedzialne są między innymi za podparcie kręgosłupa, luzowanie się przestrzeni międzykręgowych oraz za odpowiedni przepływ krwi. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókien sojowych i bawełny odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru temperatury z materaca.

 • komfortowy materac Visco - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Materac Visco - Mollyflex

  Komfortowy materac Visco firmy Mollyflex wykonany z czterech warstw pianek jest produktem bardzo elastycznym a także przewiewnym, dzięki czemu szybciej jest odprowadzana wilgoć i nadmiar wysokiej temperatury. Pokrowiec wykonany z materiału redukującego potliwość oraz możliwość przegrzania podczas snu zapewnia idealną temperaturę przez całą noc. Wszystkie te cechy sprawiają, że materac sprawdzi się przez wszystkie sezony w ciągu roku.

 • ergonomiczna poduszka Air-Cervical-Mollyflex_Empir01

  poduszka Air-Cervical-Mollyflex

  Obniżona, wyprofilowana część poduszki Air-Cervical idealnie wspiera głowę, natomiast dwa wałki o różnych wysokościach stanowią podporę dla kręgosłupa szyjnego.

 • komfortowa poduszka Air-Relax-Mollyflex- Empir01

  poduszka Air-Relax-Mollyflex

  Poduszką Air-Relax zapewnia zdrowy, komfortowy sen niezależnie od przyjętej podczas snu pozycji. Pozwól sobie na właściwą regenerację i wybierz poduszkę Air-Relax

  poduszka Air-Special-Mollyflex

  Nie lubisz grubych poduszek? Musisz poznać koniecznie poduszkę Air-Special, która została wyposażona w odpowiednie wyprofilowanie części środkowej. Dzięki temu zabiegowi Twój sen będzie spokojny i zdrowy. Poduszka została zakwalifikowana jako produkt medyczny.

 • doskonały tooper Moontex - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir

  Tooper Moontex - Mollyflex

  Topper Moontex firmy Mollyflex przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą poprawić komfort wypoczynku. Dzięki zastosowaniu pianki Viscofoam Waterlily, która idealnie dostosowuje się do kształtu ciała model ten zapewni nam zdrowy i spokojny sen. Topper produkowany jest w dwóch wysokościach, 5 i 7 cm tak, aby każdy mógł decydować o poziomie swojego komfortu.

Do góry