Lista produktów marki Nicoletti Home

Nicoletti Home to znany na całym świecie włoski producent mebli wypoczynkowych. Oferta firmy obejmuje komfortowe sofy, fotele i narożniki idealnie łączące wygodę z ciekawym i nowoczesnym wzornictwem.

Nicoletti Home to włoska marka znana na całym świecie produkująca ekskluzywne meble wypoczynkowe.  W ofercie tego producenta znaleźć można komfortowe meble wypoczynkowe, fotele, sofy i narożniki. Charakterystyczną cechą mebli tego producenta są regulowane oparcia, dzięki którym udało się idealnie połączyć komfort użytkowania z funkcjonalnością i  niepowtarzalną, nowoczesną formą tych wypoczynków. 40 letnie doświadczenie, najlepszej jakości materiały, precyzyjne wykonanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół  i nowoczesne wzornictwo, to wszystko sprawia, że Nicoletti Home to meble jedyne w swoim rodzaju.

 • ultranowoczesny narożnik Zoe - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR

  narożnik Zoe - Nicoletti Home

  Fuzja nowoczesności i komfortu w narożniku Zoe włoskiego producenta Nicoletti zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Niebanalny design i wygoda, którą pokochasz od pierwszego siedzenia!

 • elegancka Sofa Alcova - Nicoletti - Salony Meblowe EMPIR01

  Sofa Alcova - Nicoletti Home

  Sofa Alcova włoskiego producenta Nicoletti to fuzja wygody i nowoczesności. Subtelna elegancja, która zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Kompaktowy charakter mebla umożliwi stworzenie w domowych warunkach stylowej strefy relaksu.

 • komfortowa Sofa Aria - Nicoletti - Salony Meblowe EMPIR

  Sofa Aria - Nicoletti Home

  Fuzja komfortu, elegancji i wysublimowanego smaku to kwintesencja sofy Aria włoskiego producenta Nicoletti, która doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach.

 • ultranowoczesny Zestaw wypoczynkowy Serena - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR Promocja

  sofa Serena - Nicoletti Home

  Sofa Serena włoskiego producenta Nicoletti to połączenie Wysokiej jakości komfortu z nowoczesnym designem. To interesująca, ciekawa forma, która zamieni Twój salon w inspirującą strefę relaksu. 

 • Zestaw wypoczynkowy Armonia - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR

  Zestaw wypoczynkowy Armonia - Nicoletti Home

  Zestaw wypoczynkowy Armonia włoskiego producenta Nicoletti to połączenie niebywałego komfortu, interesującego designu i doskonałej jakości, która posłuży przez lata.

 • idealny Zestaw wypoczynkowy Bamboo - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR

  Zestaw wypoczynkowy Bamboo - Nicoletti Home

  Nowoczesne wzornictwo, najwyższej jakości komfort i niebywała elegancja nosi nazwę Bamboo!!!

 • elegancki Zestaw wypoczynkowy Cocoon - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR

  Zestaw wypoczynkowy Cocoon - Nicoletti Home

  Fuzja wysublimowanego smaku, elegancji i komfortu sprawi, że pokochasz zestaw wypoczynkowy Cocoon od pierwszego siedzenia!

 • ultranowoczesny Zestaw wypoczynkowy Corsica - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR Promocja

  Zestaw wypoczynkowy Corsica - Nicoletti Home

  Narożnik Corsico zwróci uwagę miłośników nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Interesujący design w połączeniu z komfortem to idealny przepis na udaną aranżację!

 • ekskluzywny Zestaw wypoczynkowy Deneris - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR Promocja

  Zestaw wypoczynkowy Deneris - Nicoletti Home

  Fuzja wygody i nowoczesnego designu, którą zastosowano w zestawie wypoczynkowym Deneris włoskiego producenta Nicoletti zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 • ekskluzywny Zestaw wypoczynkowy Itaca - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR

  Zestaw wypoczynkowy Itaca - Nicoletti Home

  Jesteś zwolennikiem prostych, wygodnych rozwiązań? Musisz poznać koniecznie narożnik Itaca włoskiego producenta Nicoletti.

 • idealny Zestaw wypoczynkowy Louise - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR

  Zestaw wypoczynkowy Louise - Nicoletti Home

  Lubisz łączyć piękno, komfort i wygodę? Z pewnością zwrócisz uwagę, na zestaw wypoczynkowy Louise, w którym zakochasz się od pierwszego siedzenia!

 • Zestaw wypoczynkowy Lulu - Nicoletti Home - Salony Meblowe EMPIR

  Zestaw wypoczynkowy Lulu - Nicoletti Home

  Zestaw wypoczynkowy Lulu od włoskiego producenta Nicoletti to klasyka elegancji. Umiejętnie łączy wzornictwo z komfortem na najwyższym poziomie.

Do góry