Lista produktów marki NOWY STYL

Nowy Styl to istniejąca na rynku od ponad 25 lat, polska marka produkująca miliony krzeseł oraz mebli rocznie. W ofercie firmy znaleźć można szeroki wybór funkcjonalnych produktów do domu oraz biura. Misją firmy Nowy Styl jest tworzenie mebli, które towarzyszyć będą klientom podczas pracy, rozrywki oraz relaksu.

Nowy Styl to polska marka meblowa, specjalizująca się w produkcji nowoczesnych krzeseł i foteli do domu, miejsc publicznych oraz biura. To największy polski producent mebli biurowych. Produkty Nowy Styl wykonywane są z ogromną dbałością o detale oraz wygodę korzystania. Dla firmy najważniejsza jest ergonomia mebli. Dlatego też zastosowane m.in. w fotelach biurowych Nowy Styl mechanizmy, mają zapewniać odpowiedni, wielogodzinny komfort siedzenia.

Nowy Styl każdego roku produkuje ponad 8 milionów krzeseł oraz mebli. W ofercie marki znaleźć można także stoły konferencyjne, stoliki do kawiarni i restauracji, stołki barowe, krzesła dla dzieci, a także meble zaprojektowane z myślą o poczekalniach czy hotelach. Nowy Styl dokłada wszelkich starań, by meble projektowane przez firmę łączyła funkcjonalność z unikalnym i ponadczasowym designem. Uniwersalność produktów Nowy Styl sprawia, że sprawdzą się one w wielu wnętrzach.

 • nowoczesny Fotel @-Motion - Nowy Styl_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Fotel @-Motion - Nowy Styl

  Fotel firmy Nowy Styl posiada miękkie tapicerowane siedzisko oraz siatkowe oparcie dostępne w różnych kolorach. Wyposażony w mechanizm Epron Syncron z regulacją głębokości oraz kątem pochylenia siedziska. Dodatkowo podłokietniki, które zostały wykonane z tworzywa posiadają regulację w trzech stopniach. Całość spoczywa na pięcioramiennej podstawie wykonanej z polerowanego aluminium.

 • komfortowy Fotel Chester - Nowy Styl_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Fotel Chester - Nowy Styl

  Gabinetowy fotel Chester firmy Nowy Styl charakteryzuje się szerokim komfortowym siedziskiem i ergonomicznie wyprofilowanym oparciem, które w połączeniu ze skórą naturalną doskonale będzie się prezentował w nowoczesnym jak i tradycyjnym gabinecie. Podstawa wykonana z polerowanego aluminium nadaje mu elegancji i dostojności.

 • praktyczny Fotel Montana - Nowy Styl Salon Meblowy Empir Promocja

  Fotel Montana - Nowy Styl

  Fotel Montana firmy Nowy Styl posiada miękkie tapicerowane siedzisko oraz siatkowe oparcie dostępne w różnych kolorach. Wyposażony w mechanizm Epron Syncron z regulacją głębokości oraz kątem pochylenia siedziska. Dodatkowo podłokietniki, które zostały wykonane z tworzywa posiadają regulację w trzech stopniach. Całość spoczywa na pięcioramiennej podstawie wykonanej z polerowanego aluminium.

 • nowoczesny Hocker Bingo - Nowy Styl_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Hocker Bingo - Nowy Styl

  Hoker Bingo to model, który zachwyci niejednego miłośnika nowoczesnych form. Siedzisko i oparcie wykonane z bukowej sklejki natomiast podstawa ze stali szlachetnej sprawią, iż Bingo wygląda stylowo i elegancko. Dostępna paleta kolorów powoduje, iż sam zdecydujesz jak będzie wyglądał Twój mebel.

 • urokliwy hoker Cafe VII - Nowy Styl_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Hoker Cafe VII - Nowy Styl

  Hoker Cafe firmy Nowy Styl to model, który zachwyci niejednego miłośnika nowoczesnych form. Modne połączenie siedziska wykonanego z ekoskóry z podstawą ze stali szlachetnej sprawia, że hoker wygląda stylowo i elegancko. Pneumatyczna regulacja wysokości czyni go funkcjonalnym i komfortowym.

 • nowoczesny Hoker Fondo - NOWY STYL_2 Salon Meblowy Empir Promocja

  Hoker Fondo - Nowy Styl

  Hoker Fondo to model, który zachwyci niejednego miłośnika nowoczesnych form. Siedzisko i oparcie wykonane z polipropylenu z podstawą ze stali szlachetnej wygląda stylowo i elegancko.

 • nowoczesne Krzesło Lantana - Nowy Styl_3 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Lantana - Nowy Styl

  Krzesło Lantana firmy Nowy Styl zaprojektowane tak, aby pasowało do wszystkich aranżacji wyróżnia się lekką konstrukcją,która idealnie sprawdzi się nie tylko w salonie ale również w kuchni. Dekoracyjny wzór na oparciu i uchwyt w jego górnej części sprawiają, że krzesło dobrze sprawdzi się nie tylko w salonie ale również w kuchni.


 • nowoczesne krzesło Verbena - Nowy Styl_3 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Verbena - Nowy Styl

  Krzesło Verbena firmy Nowy Styl zaprojektowane tak, aby pasowało do wszystkich aranżacji wyróżnia się lekką konstrukcją. Dekoracyjny wzór na oparciu i możliwość składowania w stosie sprawiają że krzesło dobrze prezentować się będzie nie tylko w salonie ale również w kuchni.

 • nowoczesne krzesło Ving II - Nowy Styl_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Ving II - Nowy Styl

  Proste a zarazem eleganckie krzesło Ving firmy Nowy Styl genialnie prezentować się będzie w każdym wnętrzu. Lekka konstrukcja idealnie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w kuchni. Uchwyt w górnej części oparcia znacząco ułatwi przenoszenie krzesła, a chromowane nogi nadają mu nowoczesnego wyglądu. Dostępne paleta kolorów sprawi, iż sam zdecydujesz jak będzie wyglądało Twoje krzesło.

Do góry