Lista produktów marki Paged

Paged to firma produkująca ponadczasowe i luksusowe meble o ciekawym, nienachalnym designie. Tworzy idealne meble zarówno do domów, jak i biur, restauracji, kawiarni czy przestrzeni publicznych. To jeden z wiodących producentów mebli w Europie. Paged stawia na przemyślane projekty, łączące starannie wyselekcjonowany surowiec z ergonomią i komfortem użytkowania.

Firma Paged to marka zajmująca się projektowaniem oraz tworzeniem ciekawych, ergonomicznych mebli przeznaczonych do domu, biur, a także miejsc publicznych.  To jeden z nielicznych na świecie producentów mebli giętych. Paged stawia przede wszystkim na produkcję wysokiej jakości mebli, łączących ergonomię, design oraz komfort użytkowania.

Meble Paged to starannie zaprojektowane produkty, wykonywane wyłącznie z najwyższej klasy, starannie wyselekcjonowanych surowców. Produkcja odbywa się w całości w Polsce. W ofercie Paged znaleźć można: fotele oraz hokery drewniane i gięte, krzesła drewniane, gięte oraz na bazie metalowej, sofy, stoliki oraz stoły. Wybierz ponadczasowe meble o niebanalnym charakterze i ponad 80-letniej tradycji.

 • niezwykłe krzesło Leo - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Krzesło Leo - Paged

  Krzesło Leo zaprojektowane tak aby pasowało do wszystkich aranżacji wyróżnia się smukłym, wysokim i tapicerowanym oparciem co umożliwia komfortowe użytkowanie mebla. Dostępne paleta kolorów i tkanin sprawi, iż sam zdecydujesz jak będzie wyglądało Twoje krzesło.

 • luksusowe krzesło Polo - Paged_2 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Krzesło Polo - Paged

  Krzesło Polo przeznaczone jest dla najbardziej wymagających klientów. Kubełkowe oparcie zapewniają pełen komfort po męczącym dniu, natomiast dębowe nogi nadają mu nietuzinkową formę. Dostępne paleta kolorów i tkanin sprawi iż sam zdecydujesz jak będzie wyglądało Twoje krzesło.

 • eleganckie krzesło Quadro - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Krzesło Quadro - Paged

  Proste a zarazem eleganckie krzesło Quatro genialnie prezentować się będzie w każdym wnętrzu. Smukłe nogi i ergonomicznie wyprofilowane oparcie nadają mu lekkości i sprawiają, iż mebel prezentuje się luksusowo. Dostępna paleta kolorów pozwoli Ci stworzenie swojego własnego projektu.

 • komfortowe krzesło Sana - Paged Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Krzesło Sana - Paged

  Cechą charakterystyczną krzesła Sana jest jego siedzisko i oparcie, które zostało tak wyprofilowane aby zapewnić jak największy komfort w codziennym użytkowaniu. Jego forma sprawia, iż dobrze będzie się prezentowało zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym wnętrzu. Dostępne paleta kolorów i tkanin sprawi, że sam zdecydujesz jak będzie wyglądało Twoje krzesło.

 • nowoczesne krzesło Terra -Paged_4 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Krzesło Terra - Paged

  Nowoczesna forma krzesła Terra sprawia, iż nie da się przejść obok niego bez żadnych emocji. Precyzyjnie lekko wygięte oparcie wraz ze wstawką ze stali nierdzewnej i dębowymi nogami doskonale prezentuje się we wszystkich aranżacjach. Dostępne paleta kolorów i tkanin sprawi, że  sam zdecydujesz jak będzie wyglądało Twoje krzesło.

 • eleganckie krzesło Vito - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Krzesło Vito - Paged

  Krzesło Vito jest nie tylko eleganckie i komfortowe ale również funkcjonalne. Dębowe nogi wraz ze smukłym oparciem idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesną jak i tradycyjna aranżację. Dostępne paleta kolorów i tkanin sprawi iż sam zdecydujesz jak będzie wyglądało Twoje krzesło.

 • Nowoczesny stół Craft - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Stół Craft - Paged

  Swoją prostotą stół Craft zachwyci niejednego konesera. Nowoczesna forma połączona z naturalnym wybarwieniem powoduje, iż mebel prezentuje się niebanalnie i sprawdza się w każdym wnętrzu. Dodatkową zaletą stołu jest łatwość jego rozkładania i składania, wyposażony jest w dwie wkładki umieszczone pod blatem. Mebel dostępny jest w wielu wybarwieniach.

 • Oryginalny stół Crudo - Paged_2 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Stół Crudo - Paged

  Stół to nieodzowny mebel każdego domu. Będzie idealnym miejscem do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Oryginalna stylistyka i perfekcyjne wykonanie zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykonany niemal w całości z litego drewna służyć nam będzie przez wiele lat. Mebel dostępny jest w wielu wybarwieniach.

 • cudowny Stół Magnetic - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Stół Magnetic - Paged

  Stół Magnetic doskonale sprawdzi się zarówno w salonie jak i w kuchni. Będzie idealnym miejscem do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jego niepowtarzalne piękno zauroczy najbardziej wymagających klientów. Stół występuje w różnych odsłonach kolorystycznych.

 • genialny stół Orbi - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Stół Orbi - Paged

  Stół Orbi przez swoje gabaryty wydawać się może niepozornym meblem, natomiast po rozłożeniu jego wielkość zwiększa się do 290cm. Dzięki takiej powierzchni będzie idealnym miejscem do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Orbi wykonany jest z naturalnych materiałów takich jak fornir i lite drewno. Mebel dostępny jest w wielu wybarwieniach.

 • perfekcyjny Stół Paola - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Stół Paola - Paged

  Stół Paola to subtelny mebel sprawdzający się w każdej sytuacji. Pomimo swoich małych rozmiarów po rozłożeniu może stać się miejscem, przy którym spędzimy czas z rodziną i znajomymi. Po zastosowaniu czterech wkładek możemy mieć naprawdę duży mebel liczący 280 cm. Paola wykonana jest z naturalnych materiałów takich jak fornir i lite drewno. Stół występuje w różnych odsłonach kolorystycznych.

 • fenomenalny stół Uniwersal II - Paged_1 Salon Meblowy Empir Rabat -10%

  Stół Uniwersal II - Paged

  Uczta w rodzinnym gronie jest okazją do spędzenia czasu właśnie przy stole Uniwersal II. Ogromna zaletą tego mebla jest to że możemy go rozłożyć aż do 460 cm. Dzięki tej powierzchni bez trudu pomieścimy całą rodzinę i znajomych. Stół wykonany jest z naturalnych materiałów takich jak fornir i lite drewno. Mebel dostępny jest w wielu wybarwieniach.

Do góry