Lista produktów marki Rauch

Rauch jest niemieckim producentem mebli wysokowartościowych, który w procesie ich wytwarzania stosuje ekologiczne technologie. Niezależne instytucje kontrolne potwierdzają dobrą jakości produktów znajdujących się w ofercie tej marki. Współczesne, atrakcyjne rozwiązania do sypialni w postaci mądrze zaprojektowanych szaf, komód i łóżek pozwolą Ci urzeczywistnić marzenia o nowoczesnej i funkcjonalnej sypialni.

Rauch jest firmą rodzinną, której początki sięgają do roku 1897. Mały warsztat stolarski na przestrzeni lat przekształcił się w międzynarodową grupę, która oprócz fabryki płyt wiórowych posiada również cztery zakłady  wytwarzające meble do sypialni. Marka Rauch czuje się odpowiedzialność za środowisko i społeczeństwo, dlatego w procesie produkcyjnym stosuje ekologiczne technologie. Dąży do zaspokojenia zrównoważonych potrzeb użytkowników. Współczesna linia mebli do sypialni oferowanych przez grupę to szeroka paleta produktów, które pomogą zaaranżować ciekawe, nowoczesne i przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.

 • współczesna szafa Subito- Rauch_Empir02

  szafa Subito - Rauch

  Szafa Subito to funkcjonalny projekt pozwalający na efektywne wykorzystywanie powierzchni. Nowoczesna i praktyczna w użytkowaniu sypialnia jest marzeniem, które już teraz możesz urzeczywistnić.

 • funkcjonalna szafa Syncrono-Rauch_Empir01

  szafa Syncrono - Rauch

  Cechą charakterystyczną szafy Syncrono jest ponadczasowy design i funkcjonalność. Jednym przesuwnym  ruchem ręki otwierasz dobrze zorganizowaną przestrzeń, w której możesz przechowywać co tylko chcesz.

Do góry