Lista produktów marki REMORSE

Remorse to unikalne meble, które produkowane są od blisko 30 lat. Marka stosuje wyłącznie naturalne materiały, jak szkło i drewno. Celem firmy jest tworzenie estetycznych i funkcjonalnych mebli. W związku z tym, Remorse tworzy wyjątkowe ławy, które będą wyróżniać się w każdym pomieszczeniu.

Remorse to wyjątkowa marka, która zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i wytwarzaniem mebli. Działająca na rynku od 30 lat firma, skupia się na tworzeniu wyjątkowych mebli, które będą wyróżniać się w niejednym wnętrzu. Meble Remorse wyróżniają się zarówno ciekawym projektem, jak i połączeniem wysokiej jakości materiałów. Do produkcji tychże mebli firma używa wyłącznie drewna, szkła oraz metalu.

Dzięki niezwykłemu doborowi materiałów, wszystkie meble Remorse są wyjątkowe, estetyczne i funkcjonalne. Dodatkowo wyróżnia jest także unikalność. Wszystkie drewniane bale, wykorzystane przy tworzeniu ław i stołów, pochodzą ze starych więźb dachowych, tartaków oraz stropów. Takie zastosowanie drewna sprawia, że meble Remorse wyróżniają się na tle innych propozycji dostępnych w sklepach.

 • niepowtarzalna lampa Beton- Remorse-Salon Meblowy Empir

  lampa Beton-Remorse

  Fuzja zimnego betonu, ciepłego drewna i surowej stali z pozoru może wydawać się dość dziwnym połączaniem. Zmienicie na ten temat zdanie, gdy zobaczycie lampę betonową z oferty firmy Remorse.

 • niepowtarzalny stolik z drzewa oliwnego-Remorse-Salon Meblowy Empir

  stolik z drzewa oliwnego-Remorse

  Stolik z drzewa oliwnego znajdujący się w ofercie firmy Remorse to mebel godny uwagi dla każdej osoby, która ceni niepowtarzalny design.

 • oryginalny stół Alleppo - Remorse_1 Salon Meblowy Empir

  Stół Alleppo - Remorse

  Stół to nieodzowny mebel każdego domu. Oryginalna stylistyka i perfekcyjne wykonanie zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Alleppo wykonany z bali pochodzących ze starych więźb dachowych, tartaków oraz stropów fantastycznie wkomponuje się się w nowoczesne loftowe wnętrze.

 • nadzwyczajna ława Aleppo M5 - Remorse_1 Salon Meblowy Empir

  Ława Aleppo M5 - Remorse

  Ława Aleppo zachwyci swym pięknem nawet najbardziej wyszukany gust. Wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak szkło, drewno, i metal idealnie wkomponuje się w nowoczesne loftowe wnętrze. Drewniane bale, wykorzystane przy tworzeniu ław i stołów, pochodzą ze starych więźb dachowych, tartaków oraz stropów. Takie zastosowanie drewna sprawia, że meble Remorse wyróżniają się na tle innych propozycji.

 • awangardowa ława Alleppo M3 - Remorse_2 Salon Meblowy Empir

  Ława Alleppo M3 - Remorse

  Ława Alleppo zachwyci swym pięknem nawet najbardziej wyszukany gust. Wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak szkło, drewno, i metal, idealnie wkomponuje się w nowoczesne loftowe wnętrze. Drewniane bale, wykorzystane przy tworzeniu ław i stołów, pochodzą ze starych więźb dachowych, tartaków oraz stropów. Takie zastosowanie drewna sprawia, że meble Remorse wyróżniają się na tle innych propozycji.

 • loftowa ława Hutu - Remorse Salon Meblowy Empir

  Ława Hutu - Remorse

  Ława Hutu wykonana z bali pochodzących ze starych więźb dachowych, tartaków oraz stropów fantastycznie wkomponuje się się w nowoczesne loftowe wnętrze. Wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak szkło, drewno, i metal będzie idealnym dodatkiem w każdym pomieszczeniu.

 • nowoczesna ława Tutsi - Remorse_1 Salon Meblowy Empir

  Ława Tutsi - Remorse

  Ława Tutsi zachwyci swym pięknem nawet najbardziej wyszukany gust. Wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak szkło, drewno, i metal idealnie wkomponuje się w nowoczesne loftowe wnętrze. Drewniane bale, wykorzystane przy tworzeniu ław i stołów, pochodzą ze starych więźb dachowych, tartaków oraz stropów. Takie zastosowanie drewna sprawia, że meble Remorse wyróżniają się na tle innych propozycji.

 • nowoczesna ława Zaatari - Remorse_1 Salon Meblowy Empir

  Ława Zaatari - Remorse

  Ława Zaatari wykonana z drewna pochodzącego ze starych więźb dachowych, tartaków oraz stropów zachwyci swym pięknem niejednego konesera piękna. Wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak szkło, drewno, i metal idealnie wkomponuje się w nowoczesne loftowe wnętrze.

Do góry