Lista produktów marki SAMOA DIVANI EIMBOTTITI

Samoa jest włoskim producentem sof i łóżek od 1989 roku. Położone na uprzemysłowionym obszarze w miejscowości Treviso przedsiębiorstwo wykorzystało tamtejsze zasoby tapicerskiej wiedzy rzemieślniczej, które w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami i kreatywną inicjatywą przyniosły upragniony sukces. Po pierwszych latach, w których doskonalono wiedzę o procesach technologicznych jak i wykorzystywanych materiałach rozwinięto sieć handlową, która nie tylko zaspakajała popyt wewnętrzny, ale również zagraniczny. Obecnie firma prowadzi swoją działalność w trzech nowocześnie wyposażonych zakładach, w których zatrudnionych jest ponad 150 osób. Misją Samoa jest dostarczenie klientowi produktu wysokiej jakości pod względem rzemieślniczym i projektowym w satysfakcjonującej cenie.

Samoa w procesie produkcyjnym stara się połączyć funkcjonalność z ciekawym designem i niewygórowaną ceną. Poszukuje nowych rozwiązań by w pełni zadowolić swoich klientów. Powstające prototypy mebli poddawane są rygorystycznym testom aby zapewnić niezawodność, trwałość, przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalnej i nienagannej estetyki.

 • nowoczesne łóżko Chic-Samoa Divani Eimbottiti-Salon Empir1

  łóżko Chic-Samoa Divani Eimbottiti

  Łóżko Chic włoskiego producenta Samoa Divani Eimbottiti to propozycja dla osób, które myślą o minimalistycznym, nowoczesnym wnętrzu.

 • nowoczesne łóżko Contemporary_Samoa Divani Eimbottiti

  łóżko Contemporary- Samoa Divani Eimbottiti

  Łóżko Contemporary to fuzja nowoczesnego designu, elegancji i włoskiej jakości. 

 • ultranowoczesne łóżko Curious_Samoa Divani Eimbottiti_Salon Empir

  łóżko Curious-Samoa Divani Eimbottiti

  Łóżko Curious włoskiego producenta Samoa Divani Eibottiti to doskonała propozycja dla osób, które szukają nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań.

 • ekskluzywne łózko Diamond-Samoa Divani Eimbottiti_Salon Empir

  łóżko Diamond-Samoa Divani Eimbottiti

  Łóżko Diamond włoskiego producenta Samoa Divani Eimbottiti to model, który powinien rozważyć każdy miłośnik stylu glamour. Subtelna elegancja, w której zakochasz się od pierwszego spojrzenia.

 • nowoczesne łóżko Form-Samoa Divani Eibottiti_Salon Empir

  łóżko Form-Samo Divani Eimbottiti

  Eleganckie, nowoczesne łóżko Form włoskiego producenta Samoa Divani Eimbottiti to pomysł na przytulną i elegancką sypialnię.

 • eleganckie łóżko King- Samoa Divani Eimbottiti_Salon Meblowy Empir

  łóżko King-Samoa Divani Eimbottiti

  Łóżko King włoskiego producenta Samoa Divani Eimbottiti łączy elegancję z subtelną klasyką, która zachwyci nawet najbardziej wymagające oko. 

 • dostojne łóżko Mister-Samoa Divani Eimbottiti-Salon Meblowy Empir

  łóżko Mister- Samoa Divani Eimbottiti

  Fuzja klasyki, elegancji i komfortu, którą oferuje łóżko Mister włoskiego producenta Samona Divani Eimbottiti zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 • ekskluzywne łóżko Novel Syle-Samoa Divani Eimbottiti-Salon Empir

  łóżko Novel Style- Samoa Divani Eimbottiti

  Klasyczna elegancja sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wystarczy spojrzeć na łóżko Novel Style włoskiego producenta Samoa Divani Eimbottiti by się o tym przekonać!

  łóżko Queen-Samoa Divani Eimbottiti

  Elegancja, klasyka, komfort to najlepsze przymiotniki ujmujące doskonałość łózka Queen włoskiej marki Samoa Divani Eimbottiti.

 • nowoczesne łóżko Quiet- Samoa Divani Eimbottiti-Salon Meblowy Empir

  Łóżko Quiet-Samoa Divani Eimbottiti

  Nowoczesna sypialnia jest Twoim marzeniem? Nic prostszego? Poznaj łóżko Quiet włoskiego producenta Samoa Divani Eimbottiti, aby przekonać się, że jest to model, którego szukałeś. Subtelny design, który urzeka od pierwszego spojrzenia.

 • Łóżko Soft-Samoa-Salon meblowy Empir01

  Łóżko Soft-Samoa Divani Eimbottiti

  Łóżko Soft włoskiej marki Samoa to połączenie elegancji, klasyki i komfortu. Subtelna forma w połączeniu z miłą w dotyku tkaniną pozwoli stworzyć w domowym zaciszu miłą dla oka aranżację.

 • nowoczesne łóżko Wisp- Samoa Divani Eimbottiti-Salon Empir

  Łóżko Wisp-Samoa Divani Eimbottiti

  Łóżko Wisp włoskiego producenta Samoa Divani Eimbottiti to połączenie minimalizmu, komfortu i elegancji, z którą stworzysz w swojej sypialni, niepowtarzalną i przytulną atmosferę!

Do góry