Lista produktów marki SELVA

SELVA to wyjątkowa, włoska marka, tworząca charakterystyczne i ponadczasowe meble. Do ich produkcji wykorzystuje najwyższej klasy materiały, dzięki czemu meble SELVA nabierają niezwykłego charakteru. W ofercie firmy znaleźć można asortyment w różnorodnym stylu, który sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni oraz gabinecie.

Włoska marka SELVA już od ponad 45 lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy luksusowych mebli do salonu, sypialni, gabinetu oraz jadalni. Główną misją firmy jest tworzenie mebli, które będą ponadczasowym rozwiązaniem do niejednego wnętrza. Przede wszystkim, w ofercie mebli SELVA znaleźć można zarówno proste, klasyczne produkty, jak i bardziej wysublimowane projekty, aż na nowoczesnych, designerskich wzorach kończąc.

Meble SELVA wykonywane są z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły. SELVA to przede wszystkim kreatywne rozwiązania, oparte o włoskie rzemiosło. Wszystkie meble wykonywane są zgodnie z tradycyjnymi technikami obróbki. Dzięki temu każdy mebel SELVA jest wyjątkowy i luksusowy.

 • fascynująca kolekcja Bellagio - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Bellagio - Selva

  Ta ekskluzywna kolekcja Mebli Selva jest inspirowana stylem okresu francuskiego Dyrektoriatu,jest kontynuacją klasycznego Ludwika XVI. Na jego podstawie Selva stworzyła kolekcję dostosowaną do współczesnych potrzeb dedykowaną osobom ceniących włoski styl, wysoką jakość, doskonałe proporcje . • niewiarygodna kolekcja Constantia - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Constantia - Selva

  Constantia to klasyczny program, ale jej formy zostały dostosowane do dzisiejszych wymagań dotyczących projektowania, komfortu i funkcji. To kolekcja mebli dla wszystkich, którzy kochają francuski styl życia. W połączeniu z systemem stołowym „Varia” i systemem krzeseł „Vera” kolekcja ta oferuje możliwość stworzenia idealnej jadalni.

 • wspaniała kolekcja Eliza - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Eliza - Selva

  Brak wyraźnych, ozdobnych linii, tworzy nowe wykończenie i nadaje nowy styl kolekcji mebli Eliza. Eliza to meble do każdego wnętrza, które mają dawać poczucie komfortu i przekształcić przestrzeń w przytulne otoczenie, nadając mu ponadczasowy charakter. • cudowna konsola Rialto - Selva_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja EUROPEAN - Selva

  W kolekcji EUROPEAN każdy element jest wykonany w oryginalnym stylu z najcenniejszych materiałów i z wielką miłością do szczegółów. To dzieło sztuki, które można dodać do każdego pokoju i stylu ponieważ idealne piękno nigdy nie wychodzi z mody ! W kolekcji dostępne są konsole, komody, biurka i sekretarzyki.

 • nowoczesna kolekcja Gatsby - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Gatsby - Selva

  Kolekcja Gatsby, stworzona przez włoskiego architekta Lorenzo Bellini czerpała inspirację z amerykańskiego snu lat trzydziestych. Proste, geometryczne kształty, wzbogacone oryginalnymi, starannie dobranymi materiałami: ciemne drewno, skórzane detale i najwyższej jakości tkaniny z chromowanymi wstawkami pozwalają na aranżacje wnętrz zarazem eleganckich i stylowych jak również modernistycznych z nutką awangardy.

 • oszałamiająca kolekcja Luna - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Luna - Selva

  Miękkie i eleganckie linie, unikalne elementy dekoracyjne, meble i przedmioty zaprojektowane z miłością sprawiają, że kolekcja Luna nadaje się do nowoczesnych i stylowych wnętrz. Wyjątkowe, niepowtarzalne, ciepłe i eleganckie mogą kreować przestrzeń, która podkreśla osobowość użytkownika.

 • fantastyczna kolekcja Romantica - Selva_26_ Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Romantica - Selva

  Romantica to kolekcja, gdzie tradycja i innowacja wreszcie znajdują równowagę. Współczesne linie i szeroki wachlarz wykończeń nadają tej kolekcji romantyczny urok. Unikalność tej kolekcji uczyni wnętrze Twojego domu wyjątkowym, stylowym i bardzo przytulnym. Gra barw i geometrii sprawi, że nie można przejść obok niej obojętnie. Meble świetnie wpasują się w klimat wnętrz aranżowanych zarówno w klasycznym stylu, jak i w nowoczesnej przestrzeni nadając jej nutkę awangardy. • luksusowa kolekcja Vendôme - Selva_6_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Vendôme - Selva

  Vendôme autorstwa Lorenzo Belliniego to bardzo nowoczesna kolekcja, stworzona w wytwornym i nowoczesnym stylu, w którym francuska estetyka i włoski urok są połączone w wyrafinowany sposób. Jej dusza jest klasyczna, ale formy i proporcje są wymyślane na nowo z wykorzystaniem współczesnych materiałów i dostosowane do dzisiejszych potrzeb pod względem wzornictwa, komfortu i funkcji. Czyste, geometryczne kształty współgrają z łagodnie zaokrąglonymi liniami i gładkimi, sześciennymi elementami z dekoracyjnymi metalowymi aplikacjami . Chromowane elementy ozdobne na drzwiach i szufladach zapewniają szlachetny akcent i podkreślają niepowtarzalny charakter Vendôme. • zjawiskowa kolekcja Villa Borghese - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Villa Borghese - Selva

  Przy projektowaniu kolekcji Villa Borghese, widać wyraźnie inspiracje projektantów Selva, francuskim stylem Ludwika XVI i klasycyzmem we Francji i Niemczech. W Villa Borghese wyraźnie zaznaczona się rewersja do prostoty starożytności. To kolekcja skierowana do osób ceniących włoski styl, wysoką jakość, doskonałe proporcje i tradycję, która pozostaje niezmieniona na przestrzeni epok i trendów.

 • nadzwyczajna kolekcja VILLA CINQUANTA - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  Kolekcja VILLA CINQUANTA - Selva

  VILLA CINQUANTA wykonana z naturalnych materiałów to wyjątkowy program firmy Selva charakteryzujący się prostą formą i kosmopolitycznym stylem: niezapomniane wspomnienia, które przeplatają się z wszechstronnością wyposażenia, charakteryzujące się niekonwencjonalnym designem.

 • cudowny system stołowy VARIA - Selva_1_Salon Meblowy Empir

  System stołowy VARIA - Selva

  Kolekcja angażuje klienta w proces twórczy. Siedem różnych rodzajów nóg, każde o własnym charakterze można łączyć z blatem stołowym by zrobić wszystko co możliwe, w imię komfortu i absolutnej elegancji by stworzyć idealny stół. Ponieważ stoły są dostępne w każdym wybarwieniu można je wykorzystać do każdej kolekcji. W połączeniu z systemem krzeseł Vera ,to idealne rozwiązanie do każdej jadalni.

Do góry