Lista produktów marki Sembella

Sembella to producent materacy z 20-letnim stażem. Misją firmy jest tworzenie wysokojakościowych produktów, zapewniający zdrowy, spokojny sen. W ofercie Sembella oprócz materacy znaleźć można także łóżka kontynentalne, hotelowe oraz inne akcesoria przydatne podczas snu. Zdobyte doświadczenie Sembella sprawia, że firma cały czas się rozwija i udoskonala swoje produkty.

Sembella to polski producent materacy, który od 20 lat dokłada wszelkich starań, by zapewnić swoim klientom zdrowy sen. Materace Sembella to przede wszystkim gwarancja funkcjonalności oraz trwałości. Firma w swojej ofercie posiada zarówno ergonomiczne i bardzo wygodne materace, jak również łóżka kontynentalne i hotelowe oraz akcesoria sprzyjające zdrowemu i wygodnemu snu. Jednak to materace są głównym produktem Sembella. Projektowane są tak, by zapobiegać schorzeniom kręgosłupa oraz zapewniać spokojny sen.

Wieloletnie doświadczenie Sembella sprawia, że firma stale udoskonala swoje produkty, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów.  Stawia na wysoką jakość materacy oraz różnorodną ofertę. Można w niej znaleźć modele kieszeniowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne oraz bonellowe. Dodatkowo w ofercie materacy Sembella dostępne są również modele ortopedyczne i antyalergiczne.

 • wygodny materac Kapula Hana-Sembella-Salon Meblowy Empir

  materac Kapua Hana-Sembella

  Materac Kapua Hana to fuzja nowoczesnej, przyjaznej dla środowiska technologii i niebywałego komfortu. Szukasz idealnego podparcia dostosowanego do potrzeb każdej partii ciała? Postaw na materac Kapua Hana!

 • komfortowy materac Amore - Sembella

  Materac Amore - Sembella

  Amore firmy Sembella to materac o wysokości 22 cm. który zapewnia zdrowy sen i odpoczynek dzięki zastosowaniu siedmiostrefowego wkładu z pianki Bultex oraz dwóm różnym stopniom twardości. Dwustronny pokrowiec ze srebrną nicią i antyalergiczną włókniną poliestrową można prać w temperaturze 60 stopni.

 • komfortowy materac ComFeel Start - Sembella Salon Meblowy Empir

  Materac ComFeel Start - Sembella

  Połączenie sprężyny kieszeniowej i pianki Bultex daje niesamowity efekt w postaci materaca ComFeel Start firmy Sembella. Mini sprężyny kieszeniowe amortyzują drgania materaca i nadają mu większą sprężystość a warstwa trzysegmentowej pianki wysokoelastycznej umożliwia lepsze dopasowanie do kształtów ciała.

 • wygodny materac Cupido - Sembella Salon Meblowy Empir

  Materac Cupido - Sembella

  Siedmiostrefowy wkład z pianki Bultex i zastosowanie pianki termoelastycznej Senipur o grubości 4 cm. Sprawia, że materac Cupido firmy Sembella idealnie dopasowuje się do kształtów ciała i zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

 • wygodny materac Geltex Quantum Moon-Semeblla-Empir01

  materac GELTEX® Quantum Moon-Sembella

  Zdrowy sen jest podstawą dobrego samopoczucia. Dzięki materacowi materac GELTEX® Quantum Moon będziesz wstawać z uśmiechem na twarzy każdego dnia!

 • wygodny materac GELTEX® Quantum Star-Sembella_Empir01

  materac GELTEX® Quantum Star-Sembella

  Z materacem GELTEX® Quantum Star zregenerujesz swoje ciało po intensywnym, pełnym aktywności dniu. Zadbaj o zdrowy i komfortowy sen. Wybierz materac GELTEX® Quantum Star .

 • komfortowy materac Geltex Quantum Sun- Sembella_Empir01

  materac GELTEX® Quantum Sun- Sembella

  Istotą komfortowego odpoczynku jest optymalne podparcie ciała, rozkładające nacisk na całą powierzchnię. Uzyskasz je z materacem GELTEX® Quantum Sun.

 • komfortowy materac Harmony-Sembella-Empir1

  materac Harmony-Sembella

  Wybierając materac Harmony od marki Sembella będziesz budził się każdego dnia odprężony i gotowy na nowe wyzwania!

 • komfortowy Materac Hetman Aqua - Sembella Salon Meblowy Empir

  Materac Hetman Aqua - Sembella

  Materac lateksowy HETMAN AQUA firmy Sembella znakomicie dopasowuje się do ułożenia ciała eliminując szkodliwy dla zdrowia ucisk naczyń krwionośnych. Dzięki dużej elastyczności, zróżnicowanym otworom wentylacyjnym, powierzchniowemu profilowaniu gwarantuje niesamowity komfort wypoczynku.

 • idealny materac Kapua Aloha-Sembella-Salon meblowy Empir

  materac Kapua Aloha- Sembella

  Materac Kapua Aloha to produkt dedykowany wszystkim osobom, które cenią zdrowy, komfortowy sen.

 • komfortowy materac Kapua Kula-Sembella-Salon Meblowy Empir

  materac Kapua Kula-Sembella

  Cenisz zdrowy, regenerujący sen? Musisz koniecznie poznać materac Kapua Kula z oferty marki Sembella.

 • piankowy materac Modulia Aero-Sembella-Salon Meblowy Empir1

  materac Modulia Aero-Sembella

  Materac Modulia Aero z największą precyzją dopasuje się do Twojego ciała, by zapewnić zdrowy i komfortowy sen.

Do góry