Lista produktów marki SOLIDWOOD

Solidwood to naturalne meble, wykonywane w całości z litego drewna. Ta pochodząca z Polski marka, założona w 1978 roku,  kieruje się zasadą, że siła tkwi w prostocie. Dlatego stawia na naturalne materiały, gwarantujące meblom Solidwood wytrzymałość i ponadczasowość. Oryginalny i elegancki design, naturalny efekt oraz uniwersalność – to właśnie najważniejsze cechy produktów marki Solidwood.

Solidwood to założona w 1978 roku bydgoska marka, zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli drewnianych. Firma wierzy, że największa siła tkwi w prostocie, dlatego meble Solidwood charakteryzują się prostym kształtem, klasycznym designem oraz eleganckim, naturalnym wyglądem. Wszystko dlatego, że produkty wykonywane są z wysokiej klasy drewna litego bukowego i dębowego.

Solidwood produkuje meble z myślą zarówno o polskim, jak i zagranicznym rynku. Wykonane ze szlachetnych materiałów meble drewniane cieszą się ogromną popularnością i idealnie pasuje do wielu wnętrz. W ofercie marki znaleźć można m.in. komody, stoliki RTV, witryny, regały, stoły, półki, ławy oraz stoliki kawowe.

 • fantastyczna kolekcja Lodowiec - Solidwood_1 Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Lodowiec - Solidwood

  Kochasz naturę, lubisz być blisko niej? Spójrz zatem na pełną harmonii kolekcję mebli Lodowiec. Proste, klasyczne bryły wykonane z litego, bielonego drewna dębowego prezentują się elegancko, wręcz zjawiskowo. Różnej wielkości komody, witryny i regały, które ten program proponuje umożliwiają stworzenie wnętrza na miarę indywidualnych potrzeb. Wystarczy tylko wybrać ulubione przedmioty i pamiątki, które można wyeksponować na półkach, aby w Twojej aranżacji było 100% Ciebie!

 • nieszablonowa kolekcja Retro - Solidwood Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Retro - Solidwood

  Połączenie nowoczesności z niezapomnianym stylem lat 60 i 70 tych XX wieku prezentuje kolekcja Retro. Drewno dębowe podane w niezwykle lekkiej formie, o której decydują nóżki. Ten rodzaj designu doskonale sprawdzi się we wnętrzach industrialnych i awangardowych. Różnorodność brył daje duże możliwości aranżacyjne pozwalając tym samym komfortowe i funkcjonalne urządzenie otaczającej przestrzeni!

 • fantastyczna kolekcja Safari - Solidwood_1 Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Safari - Solidwood

  Fuzja piękna, funkcjonalności i natury, tak w skrócie można opisać meble z kolekcji Safari. Wykonane z wysokiej jakości litego drewna dębowego komody, witryny i regały tej kolekcji dają duże możliwości aranżacyjne. Specyficzna kolorystyka dębu nie tylko decyduje o wyjątkowym charakterze mebli tej linii, ale też wprowadzi do Twojego domu dużą dawkę przytulności. Przemyślany proces produkcyjny, nienaruszający struktury drewna, pozwala zachować sęki i tym samym czyni każdy mebel niepowtarzalnym. Chcesz być oryginalny wybierz Safari!

Do góry