Lista produktów marki STATUS

Status do włoska firma, która od 1994 roku zajmuje się produkcją mebli. Misją firmy jest tworzenie mebli wykonywanych we włoskim stylu – synonimie jakości, designu oraz wzornictwa. Marka jest dumna ze swojego pochodzenia, co podkreśla na każdym etapie tworzenia mebli. Status korzysta wyłącznie z najlepszych, wyselekcjonowanych włoskich materiałów i komponentów.

Włoska marka Status to istniejąca od 1994 roku firma, projektująca wysokiej jakości meble. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie, dlatego stale stawia na rozwój oraz nowoczesną technologię. Status współpracuje z architektami oraz projektantami, zapewniając swoim klientom unikalne projekty, o designerskim i niepowtarzalnym charakterze. W ofercie mebli Status znaleźć można kolekcje foteli, komód, kredensów, krzeseł, ław i stolików, łóżek, puf oraz podnóżków, szaf i szafek nocnych oraz wiele więcej.

Główną misją Status jest tworzenie wysokojakościowych mebli we włoskim stylu. Firma jest bardzo dumna ze swojego pochodzenia, dlatego meble Status są wręcz przesiąknięte włoskim wzornictwem. Dodatkowo wszystkie produkty tworzone są przy użyciu wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Znakomitą jakość mebli Status widać w każdym produkcie marki. To właśnie sprawia, że firma cieszy się ogromnym uznaniem, a jej projekty goszczą w domach w całej Europie.

 • niebanalna kolekcja Caprice - Status_7 Salon meblowy Empir

  Kolekcja Caprice - Status

  Kolekcja mebli Caprice zadowoli zwolenników nowoczesnych aranżacji i amatorów klasyki. Nieskazitelna biel ozdobiona chromowanymi elementami i oświetleniem led wprowadzi do Twojego domu sporą dawkę świeżości. Fronty wykończone w lakierze na wysoki połysk będą prezentowały się elegancko i stylowo. Jeśli lubisz jasne i przestronne przestrzenie ten wybór będzie w 100% trafiony. Natomiast ciepły, orzechowy kolor z pewnością do gustu przypadnie miłośnikom nowoczesnej klasyki. Duży wybór komód, witryn, szafek RTV, stołów, stolików okolicznościowych i krzeseł w tej kolekcji daje dużą swobodę w ciekawym zaaranżowaniu strefy dziennego wypoczynku dostosowanej do różnych potrzeb domowników.

 • elegancka kolekcja Prestige - Status_1 Salon Meblowy Empir

  Kolekcja Prestige - Status

  Nowoczesny design, niepowtarzalny szyk i elegancja to myśl przewodnia kolekcji Prestige. Ciepła kolorystyka mebli wzbogacona oryginalnymi w swym kształcie uchwytami prezentuje się wręcz zachwycająco. Fronty wykończone w lakierze na wysoki połysk wyglądają ładnie, stylowo. Duży wybór komód, witryn, szafek RTV, stołów, stolików okolicznościowych i krzeseł w tej kolekcji daje dużą swobodę w ciekawym zaaranżowaniu strefy dziennego wypoczynku dostosowanej do różnych potrzeb domowników.

 • nadzwyczajna sypialnia Caprice - Status_6 Salon Meblowy Empir

  Sypialnia Caprice - Status

  Fuzja klasyki z nowoczesnością to kwintesencja kolekcji Caprice. Występująca w dwóch kolorach sypialnia pozwoli na funkcjonalne i komfortowe urządzenie nocnej strefy wypoczynku. Nieskazitelna biel przełamana chromowymi elementami prezentuje się elegancko, wręcz zjawiskowo. Wprowadzi do twojej aranżacji efekt czystości i lekkości. Natomiast ciepły, orzechowy kolor przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych form i przytulności. Dostępne w różnych rozmiarach łóżka, komody i szafki nocne dają dużą swobodę w zorganizowaniu przestrzeni dostosowanej do potrzeb różnych użytkowników.

Do góry