Lista produktów marki TARBA

Tarba to włoska marka zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości, niezwykle klasycznych i drewnianych mebli włoskich, przeznaczonych do salonu, sypialni, jadalni oraz biblioteki. Firma od ponad 40 lat wytwarza wyróżniające się produkty, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oraz tradycyjnych metod rzemieślniczych. Podstawową filozofią marki Tarba jest tworzenie unikalnych mebli w oparciu o klasyczne, włoskie wzornictwo i rodzime materiały.

Istniejąca od przeszło 40 lat włoska marka meblowa Tarba to synonim jakości oraz włoskich wartości. Firma produkuje wysokojakościowe meble, które doskonale sprawdzają się w sypialni, jadalni, salonie oraz domowej bibliotece. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i tradycyjnych metod rzemieślniczych, meble Tarba wyróżniają się pod kątem designu oraz wykonania. Są unikalne, dzięki czemu firma odnosi sukcesy zarówno we Włoszech, jak i poza ich granicami.

Meble Tarba wykonywane są przez rzemieślników. Dzięki temu, że firma współpracuje również z niezależnymi projektantami, meble Tarba wyróżniają się nowym spojrzeniem na klasyczne włoskie wzornictwo. W ofercie firmy znaleźć można zarówno bardziej klasyczne projekty, jak i meble pełne przepychu i dodatków. Wiele modeli dostępnych w kolekcji mebli Tarba posiada ręcznie wykonywane zdobienia oraz lakierowanie, co sprawdza się zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

  • luksusowa Kolekcja Victoria - Tarba Salon Meblowy Empir

    Kolekcja Victoria - Tarba

    Włoska klasyka i elegancja to kwintesencja jadalnianego zestawu Victoria. Wykonana z litego drewna witryna w ciepłej orzechowej barwie, ozdobiona gustowną intarsją na frontach wzbudzi podziw niejednego konesera piękna. Szklane półki pozwolą wyeksponować rodzinne pamiątki, czy książki. Stół wyposażony w komplet wystylizowanych krzeseł będzie idealnym dopełnieniem tej szykownej aranżacji.

Do góry