Lista produktów marki UNIQUE

Unique to producent oraz importer mebli biurowych, które zapewniają komfort podczas pracy. Firma stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Dlatego oferowane przez Unique meble charakteryzują się wspaniałym designem, estetycznym wykonaniem oraz trwałością. To meble, które sprawdzą się zarówno w małych biurach, jak i dużych korporacjach.

Unique to marka, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. W ofercie marki znaleźć można meble biurowe, które wyróżniają się nowoczesnym designem, dbałością o szczegóły oraz estetycznym wykonaniem. Meble Unique to gwarancja trwałości, ponieważ wszystkie produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfort użytkowania.

Meble Unique znakomicie prezentują się w dużych biurach, korporacjach, a także domowych gabinetach. Dla firmy istotne jest, by produkty Unique sprawdzały się także w codziennym życiu. Ogromny nacisk kładziony jest na ich wielofunkcyjność oraz ergonomię. W ofercie Unique znaleźć można meble restauracyjne, biurowe, a także produkty do domu, w tym krzesła, szafki i regały oraz stoły.

 • nowoczesne biurko Bora - UNIQUE Salon Meblowy Empir

  Biurko Bora - UNIQUE

  Minimalistyczne w swej formie biurko Bora wpisuje się najnowocześniejsze trendy aranżacyjne. Konstrukcja wykonana z chromowanej stali w połączeniu z lakierowanym na wysoki połysk blatem tworzy wizualnie lekką kompozycję.

 • subtelne biurko Solano - Unique_1 Salon Meblowy Empir

  Biurko Solano - Unique

  Proste, subtelne biurko Solano jest fuzją chromowanej stali z lakierowaną na wysoki połysk płytą MDF. Zastosowana biel podkreśla lekkość formy i nowoczesny design.

 • nowoczesne Biurko Z-line firmy Unique_4 Salon Meblowy Empir

  Biurko Z-line firmy Unique

  Nazwa biurka nie jest przypadkowa, układająca się w literę Z podstawa wygląda bardzo nowocześnie. Zestawienie blatu wykonanego ze szkła hartowanego z chromowaną konstrukcją w dość oryginalnym kształcie wprowadzi w biurowej aranżacji sporą dawkę śwież

 • nowoczesne biurko Zefir firmy Unique_1 Salon Meblowy Empir

  Biurko Zefir firmy Unique

  Skromne biurko Zefir będzie doskonałą alternatywą dla miłośników minimalizmu. Lakierowany na wysoki połysk blat w zestawieniu z chromowaną podstawą decyduje o nowoczesnym charakterze tego mebla.

 • komfortowy fotel Blossom firmy Unique_1 Salon Meblowy Empir

  Fotel Blossom firmy Unique

  Gabinetowy fotel Blossom charakteryzuje się obłym modernistycznym kształtem, który w połączeniu ze skórą naturalną doskonale będzie się prezentował w nowoczesnym jak i tradycyjnym gabinecie. Podstawa wykonana z polerowanego aluminium nadaje mu elegancji i dostojności.

 • nowoczesny fotel Hero firmy Unique_1 Salon Meblowy Empir

  Fotel Hero firmy Unique

  Fotel Hero firmy Unique pokryty wysokogatunkową tkaniną lub siatką posiada mechanizm Synchron, który pozwala na swobodne bujanie lub zatrzymanie oparcia w kilku pozycjach. Dodatkowo podłokietniki, które zostały wykonane z tworzywa posiadają regulację nie tylko góra - dół, przód – tył, ale również mają możliwość wychylenia na boki. Całość spoczywa na pięcioramiennej podstawie wykonanej z polerowanego aluminium.

 • gustowny Fotel Sail firmy Unique_1 Salon Meblowy Empir

  Fotel Sail firmy Unique

  Smukłe kształty, polerowana aluminiowa podstawa, regulowane podłokietniki, mechanizm Synchron, to cechy, które wyróżniają fotel Sail firmy Unique. Mebel występuje w skórze naturalnej bądź w wysokojakościowej skórze ekologicznej.

 • nowoczesny Fotel Spinelly firmy Unique Salon Meblowy Empir

  Fotel Spinelly firmy Unique

  Fotel Spinelly firmy Unique to nowoczesny design, estetyka wykonania oraz trwałość. Inspiracją do stworzenia tego mebla była budowa ludzkich kręgów. Dzięki oparciu, które porusza się razem z użytkownikiem fotel Spinelly umożliwia aktywne siedzenie a co za tym idzie wysoki komfort pracy.

 • luksusowy fotel WAU 2 firmy Unique_1 Salon Meblowy Empir

  Fotel WAU 2 firmy Unique

  Komfortowy fotel WAU 2 cechują niekonwencjonalne rozwiązania, jednym z nich jest odpowiednio umieszczona oś obrotu siedziska i oparcia znajdująca się w pobliżu stawu biodrowego. Rozwiązanie to uniemożliwia przesuwanie się oparcia względem pleców, zapewniając stałe podparcie w każdej pozycji odchylenia.

Do góry