Lista produktów marki VACCARI

Vaccari to włoska marka produkująca eleganckie meble rzemieślnicze, łączące klasykę z nowoczesnością. Firma istnieje od 1955 roku, a każdy jej produkt to prawdziwe, wyrafinowane dzieło sztuki. Wszystko, dlatego że cały proces produkcji mebli Vaccari odbywa się ręcznie, przy użyciu wysokiej jakości naturalnych materiałów.

Włoska firma Vaccari to producent wyjątkowych mebli, wykonywanych ręcznie przez utalentowanych rzemieślników. Każdy z produktów Vaccari to małe dzieło sztuki – tworzone jest z naturalnych materiałów, głównie drewna litego. Dla firmy niezwykle ważna jest jakość wykonania, stąd dbałość o najdrobniejsze szczegóły i detale. Obróbka wykończeń jest tutaj  na najwyższym poziomie.

Oprócz mebli Vaccari na stałe goszczących w kolekcji, w ofercie znaleźć można także modele niestandardowe, tworzone na wymiar w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Eleganckie meble Vaccari będą znakomitą ozdobą każdego wnętrza. Produkty włoskiej marki goszczą w niejednym salonie, kuchni, jadalni, łazienki oraz sypialni na terenie całej Europy. Postaw na włoski styl, wyróżniający się wyrafinowanymi detalami. 

 • elegancka biblioteka BV740-Vaccari-Salon Meblowy Empir1

  Biblioteka BV740-Vaccari

  Biblioteka BV740 będąca częścią szerokiej oferty włoskiej marki Vaccari to fuzja elegancji, użyteczności i doskonałego wzornictwa. Idealna dla miłośników książki.

 • ekskluzywne biurko BV741 -Vaccari-Salon Meblowy Empir1

  biurko BV741- Vaccari

  Biurko BV741 będące częścią szerokiej oferty włoskiej marki Vaccari to fuzja elegancji, użyteczności i doskonałego wzornictwa. Idealne dla miłośników oryginalnego designu i funkcjonalności.

 • subtelny gabinet Bella Italia - Vaccari _1 Salon Meblowy Empir

  gabinet Bella Italia - Vaccari

  Biurko Bella Italia będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasyczne piękno i subtelną formę. Wykonany z litego drewna mebel swą ciepłą barwą ociepli wizerunek Twojego gabinetu. Doskonałym dopełnieniem całego pomieszczenia będzie biblioteczka, która nie tylko pomieści książki, znajdziesz w niej miejsce także na przechowywanie niezbędnych dokumentów.

 • klasyczna konsolka Bella Italia - Vaccari_1

  konsolka Bella Italia - Vaccari

  Konsolki z kolekcji Bella Italia to kwintesencja klasycznej formy. Wykonane z ręczną precyzją z litego drewna stoliki wprowadzą w Twojej aranżacji poczucie ciepła i harmonii.

 • klasyczna kolekcja Bella Italia - Vaccari _1 Salon Meblowy Empir

  Salon Bella Italia - Vaccari

  Kolekcja Bella Italiai włoskiego producenta to połączenie naturalnego piękna z ręczną precyzją wykonania. Komoda to połączenie nieoczywistej formy z funkcjonalnością. Trzy pojemne szuflady stanowią dość praktyczne rozwiązanie, pomieszczą wiele domowych skarbów. Szykowna witryna z kolekcji Bella Italia stoi dumnie na lwich nóżkach. Będzie właściwym miejscem dla serwisów do kawy, akcesoriów jadalnianych czy trunków. Jednym słowem duża ekspozycyjna przestrzeń w ciekawej, klasycznej formie. Na uwagę zasługuje również dopełnienie zestawu jadalnianego czyli stół i krzesła. Piękny, zachęcający do przeprowadzania długich rodzinnych czy towarzyskich spotkań będzie idealnym dopełnieniem podniosłej atmosfery.

 • klasyczna sypialnia Bella Italia - Vaccari_3 Salon meblowy Empir

  Sypialnia Bella Italia - Vaccari

  Sypialnia Bella Italia to połączenie klasyki z nowoczesnością. Ascetyczne biel zastosowana na łóżku podkreśla subtelne kształty. Biurko wyposażone w pojemną szafkę stanowić będzie doskonałe miejsce do nauki, czy pracy. Stwórz przytulne miejsce postaw na Bella Italia.

Do góry