Lista produktów marki Wiemann

Wiemann to niemiecki producent nowoczesnych mebli do sypialni. Cechą charakterystyczną oferty tej marki jest wysoka jakość połączona  z niepowtarzalnym komfortem użytkowania. Zastosowanie szeregu funkcjonalnych i inteligentnych rozwiązań spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Wiemann to jeden z wiodących niemieckich producentów sypialni. Znany na całym świecie dostarcza swoje produkty do 25 krajów. Początki firmy sięgają 1900 roku, kiedy to swoją działalność w małej stolarni rozpoczął Mathias Wiemann, który realizował na zamówienie skrzynie, kredensy jak również ławki do kościoła św. Piotra i Pawła w Oesede. Firma przetrwała I i II wojnę światową, kryzys gospodarczy, pożary i powodzie. W latach trzydziestych ubiegłego stulecia marka Wiemann zaczęła się specjalizować w seryjnej produkcji mebli do sypialni i choć wydarzenia historyczne zatrzymały galopujący rozwój fabryki, zmusiły do przestawienia się na gospodarkę wojenną to jednak upór i konsekwencja właścicieli umożliwiły dalszą ekspansję na rynku meblowym. Obecnie marka Wiemann jest cenionym na świecie synonimem niemieckiej jakości.

  • nowoczesna sypialnia Cannes-Wiemann-Salon Meblowy Empir1 Promocja

    sypialnia Cannes-Wiemann

    Kolekcja mebli do sypialni Cannes z oferty niemieckiej marki Wiemann to synonim elegancji i funkcjonalności.

  • Promocja

    sypialnia Malibu-Wiemann

    Kolekcja mebli do sypialni Malibu to połączenie inteligentnych, funkcjonalnych rozwiązań z prostym lecz eleganckim wzornictwem.

Do góry