Mollyflex -20% na wybrane materace i poduszki

Aktywne filtry

 • luksusowy materac Montreal - Mollyflex_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Materac Montreal - Mollyflex

  Zaletą materaca Montreal firmy Mollyflex jest jego uniwersalność. Optymalna twardość, wysokość i możliwość stosowania z każdym rodzajem stelaża sprawiają, iż produkt znajdzie zastosowanie w każdej sypialni. Dzięki grubej warstwie pianki wierzchniej model ten zapewni nam zdrowy i spokojny sen. Zdejmowany pokrowiec, który wykonany jest z włókien sojowych i bawełny odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru temperatury z materaca.

 • Promocja

  materac Argento Therapy -Mollyflex

  Materac Argento Therapy to jest certyfikowanym produktem medycznym, który znajduje zastosowanie w również w terapii antyodleżynowej. Idealny dla osób ceniących komfortowy sen.

 • ergonomiczna poduszka Air-Cervical-Mollyflex_Empir01 Promocja

  poduszka Air-Cervical-Mollyflex

  Obniżona, wyprofilowana część poduszki Air-Cervical idealnie wspiera głowę, natomiast dwa wałki o różnych wysokościach stanowią podporę dla kręgosłupa szyjnego.

 • komfortowa poduszka Air-Relax-Mollyflex- Empir01 Promocja

  poduszka Air-Relax-Mollyflex

  Poduszką Air-Relax zapewnia zdrowy, komfortowy sen niezależnie od przyjętej podczas snu pozycji. Pozwól sobie na właściwą regenerację i wybierz poduszkę Air-Relax

 • Promocja

  poduszka Air-Special-Mollyflex

  Nie lubisz grubych poduszek? Musisz poznać koniecznie poduszkę Air-Special, która została wyposażona w odpowiednie wyprofilowanie części środkowej. Dzięki temu zabiegowi Twój sen będzie spokojny i zdrowy. Poduszka została zakwalifikowana jako produkt medyczny.

Komfortowy sen i wypoczynek to podstawa udanego dnia.

Teraz wybrane zdrowotne materace i poduszki włoskiej marki Mollyflex dostępne są z rabatem -20%

Zapraszamy!

Do góry