Promocja Calligaris z rabatem -15%

 • nowoczesny stół Baron - Calligaris_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Stół Baron - Calligaris

  Swoją prostotą stół Baron zachwyci niejednego konesera. Wiele możliwości zestawienia blatów wykonanych ze szkła, ceramiki, w laminatach lub w okleinach naturalnych z nogami metalowymi lub fornirowanymi sprawia że sami decydujemy o efekcie końcowym stołu. Stół występuje w czterech rozmiarach : 110(155)x70 x75 cm / 130(190) x 85 h 75 cm / 160(220) x 85 h 75 cm / 180(240) x 100 h 75 cm.

 • fantastyczny stół Omnia XXL CS4058 - Calligaris_2 Promocja

  Stół Omnia XXL CS4058 - Calligaris

  Uczta w rodzinnym gronie jest okazją do spędzenia czasu właśnie przy stole Omnia XXL. Ogromna zaletą tego mebla jest to że możemy go rozłożyć aż do 320 cm. Dzięki tej powierzchni bez trudu pomieścimy całą rodzinę i znajomych.

 • perfekcyjny stół Park - Calligaris_2 Salon Meblowy Empir Promocja

  Stół Park - Calligaris

  Stół to nieodzowny mebel każdego domu. Będzie idealnym miejscem do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Oryginalna stylistyka i perfekcyjne wykonanie zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dostępny z blatem pełnym (okleiny naturalne ) lub z blatem szklanym. Stół "Park" występuje w dwóch wersjach : 200x100x75 cm lub 180-300x100x75 cm.

 • fantastyczny stolik Omnia CS5072 - Calligaris_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Stolik Omnia CS5072 - Calligaris

  Prosty, elegancki stolik Omnia zachwyci swym pięknem nawet najbardziej wyszukany gust. Subtelna forma decyduje o uniwersalnym zastosowaniu mebla w różnych aranżacjach. Stolik okolicznościowy Omnia dostępny jest w dwóch rozmiarach 80x80x35 cm oraz 120x80x35 cm.

 • eleganckie krzesło Aida - Calligaris_2 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Aida - Calligaris

  Proste a zarazem eleganckie krzesło Aida genialnie prezentować się będzie w każdym wnętrzu. Smukłe nogi i ergonomiczne wyprofilowane oparcie nadają mu lekkości i sprawiają iż mebel prezentuje się luksusowo.

 • nowoczesny_hoker Basil CS1354 - Calligaris_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Hoker Basil CS1354 - Calligaris

  Hoker Basil to model, który zachwyci niejednego miłośnika nowoczesnych form. Modne połączenie siedziska wykonanego z polipropylenu z podstawą ze stali szlachetnej wygląda stylowo i elegancko.

 • funkcjonalne krzesło Basil CS1348 - Calligaris_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Basil CS1348 - Calligaris

  Krzesło Basil jest nie tylko eleganckie i komfortowe ale również funkcjonalne. Drewniane nogi wraz z owalnym oparciem idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesną jak i tradycyjna aranżację.

 • komfortowy hoker Basil CS1356 - Calligaris_5 Salon Meblowy Empir Promocja

  Hoker Basil CS1356 - Calligaris

  Hoker Basil firmy Calligaris to model, który zachwyci niejednego miłośnika nowoczesnych form. Modne połączenie siedziska wykonanego z polipropylenu z podstawą ze stali szlachetnej wygląda stylowo i elegancko. Pneumatyczna regulacja wysokości czyni go funkcjonalnym i komfortowym.

 • nowoczesne krzesło Juliet CS1368 - Calligaris_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Juliet CS1368 - Calligaris

  Krzesło Juliet jest nie tylko eleganckie i komfortowe ale również funkcjonalne. Chromowane nogi wraz ze smukłym oparciem idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesną jak i tradycyjna aranżację.

 • eleganckie krzesło Juliet CS1380 - Calligaris_3 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Juliet CS1380 - Calligaris

  Krzesło Juliet przeznaczone jest dla najbardziej wymagających klientów. Smukłe oparcie zapewniają pełen komfort po męczącym dniu, natomiast chromowane płozy nadają mu nowoczesną formę. Dostępne paleta kolorów sprawi iż sam zdecydujesz jak będzie wyglądało Twoje krzesło.

 • ultranowoczesne krzesło Juliet CS1381 - Calligaris_2 Salon Meblowy Empir Promocja

  Krzesło Juliet CS1381 - Calligaris

  Diament wśród krzeseł-  tak śmiało można określić model Juliet firmy Calligaris. Smukłe oparcia i chromowane płozy oraz podłokietniki nie tylko nadają mu nowoczesnej formy ale również zapewniają pełen komfort po męczącym dniu.

 • nowoczesna klekcja Mag - Calligaris_1 Salon Meblowy Empir Promocja

  Kolekcja Mag - Calligaris

  Kolekcja Mag firmy Calligaris wyróżnia się nowoczesną formą i precyzją wykonania. Bogata oferta komód produkowanych w różnych rozmiarach, szafek, regałów z drzwiami oraz witryny pozwala zaaranżować każde wnętrze.

Promocja Calligaris!!!

Zamów meble Calligaris z rabatem -15%

 

Oferta promocyjna dostępna online w sklepie internetowym:

Promocja Calligaris bez VAT

Promocja ważna do 31.12.2021. Promocje nie sumują się
Do góry