Unimebel -15% na wszystkie kolekcje!

Aktywne filtry

 • wspaniała sofa Oliwia 11 - Unimebel_1 Salon meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Sofa Oliwia 11 - Unimebel

  Sofa Oliwia 11 to doskonałe uzupełnienie kolekcji o tej samej nazwie. Cechą charakterystyczna tego mebla są drewniane bogi nadające niepowtarzalny i elegancki wygląd. Bogata oferta tkanin jest bardzo ważnym elementem decydującym o zakupie mebla. To tkanina tworzy wizerunek mebla kreując jego pierwsze wrażenie.

 • znakomita Sofa Tuli 03 - Unimebel_1 Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Sofa Tuli 03 - Unimebel

  Sofy z kolekcji Tuli, które występują w wersji 1,2 lub 3 osobowej wyróżniają małe gabaryty, dzięki czemu znajdą zastosowanie praktycznie w każdym wnętrzu. Ponadczasowa stylistyka i subtelne boki wykończone drewnem sprawiają że spełnią swoją rolę w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.

 • rewelacyjna kanapa Max XIX - Unimebel_1 Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Kanapa Max XIX - Unimebel

  Max 19 to mebel dopracowany w każdym szczególe, pozwala delektować się komfortem i sprawia, że codzienny wypoczynek staje się przyjemnością po ciężkim dniu. Dzięki zastosowaniu sprężyny falistej oraz bonelowej kanapa zapewnia wygodę na najwyższym poziomie. Funkcja spania to również duży plus powierzchnia wynosi aż 150 cm.i jest alternatywą dla tradycyjnych łóżek.

 • niekonwencjonalna Sofa Tuli H - Unimebel_1 Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Sofa Tuli H - Unimebel

  TULI H występuje jako 2 i 3 osobowa sofa rozkładana. Mając niewielkie wymiary zewnętrzne nadaje się do pokojów zarówno młodzieżowych jak też dziennych. Ponadczasowa stylistyka oraz przebogata oferta pod względem kolorów, wzorów i struktury tkanin obiciowych sprawiają, że spełnia swoją rolę tak w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.

 • elegancka Sofa Napoli 2 - Unimebel Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Sofa Napoli 2 - Unimebel

  Sofa Napoli to doskonałe uzupełnienie kolekcji o tej samej nazwie. Niebanalne wzornictwo i wyszukana stylistyka to cechy, które charakteryzują mebel wykonany z należytą starannością. Smukłe tapicerowane boki nadają elegancji w bardzo prostym meblu sprawiając iż dobrze będzie prezentowała się zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu.

 • nowoczesna wersalka Mobilo - Unimebel_1 Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Wersalka Mobilo - Unimebel

  Mobilo to prosta a zarazem niezwykle komfortowa wersalka. Jedyna w swoim rodzaju, którą możemy postawić bezpośrednio przy ścianie i bez konieczności odsuwania rozkładać funkcję spania. Uwagę przyciągają subtelne boki i drewniane nóżki sprawiają iż mebel prezentuje się lekko i elegancko.

 • doskonała wersalka Napoli - Unimebel_1 Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Wersalka Napoli - Unimebel

  Napoli to nietuzinkowa wersalka. Smukłe tapicerowane boki nadają elegancji w bardzo prostym meblu sprawiając, iż dobrze będzie prezentowała się zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu. Bogata oferta tkanin jest bardzo ważnym elementem decydującym o zakupie mebla. To tkanina tworzy wizerunek mebla kreując jego pierwsze wrażenie.

 • stylowa wersalka Oliwia 11 - Unimebel_1 Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Wersalka Oliwia 11 - Unimebel

  Oliwia to stylowa i niezwykle komfortowa wersalka zapewniająca wygodę na najwyższym poziomie. Cechą charakterystyczna tego mebla są drewniane boki nadające niepowtarzalny i elegancki wygląd. Dzięki zastosowaniu sprężyny falistej oraz bonelowej kanapa zapewnia wygodę na najwyższym poziomie.

 • nietuzinkowa wersalka Oliwia C - Unimebel_1 Salon Meblowy Empir Promocja RABAT -15%!!!

  Wersalka Oliwia C - Unimebel

  Zestaw OLIWIA C to funkcjonalne i wygodne meble, którym dodano nietuzinkową formę przestrzenną i wartość estetyczną. Ich delikatnie wyokrągloną linię siedzisk i oparć domykają boki z elementów giętego drewna, układające się w prosty ale ciekawy wzór.

Funkcjonalne i pasujące do każdego wnętrza meble marki Unimebel są teraz dostępne w atrakcyjnej promcocji:

Meble Unimebel z rabatem -15% do 31.05.2020

Zapraszamy!

Promocje nie sumują się. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne w salonach
Do góry