W związku z wprowadzonym stanem epidemii obowiązują do odwołania następujące zmiany w organizacji pracy Salonów Meblowych EMPIR:

1. Godziny otwarcia

Salony Meblowe EMPIR są otwarte w godzinach:

pon-pt: 10-19
sob: 10-18
nd(handlowa): 10-15

Przypominamy o obowiązkowym korzystaniu z maseczek i rękawiczek jednorazowych. Rękawiczki i płyn do dezynfekcji dłoni dostępne są przy wejściu do Salonu.

2. Sprzedaż, realizacja zamówień

Realizacja wcześniej złożonych zamówień odbywa się bez zmian. Wszystkie czynności dotyczące realizacji, płatności, ustalenia terminu transportu itd można wykonać bez wizyty w salonach tj. telefonicznie, mailowo, bądź przy wykorzystaniu innych środków komunikacji elektronicznej.

Sprzedaż towarów z ekspozycji, jak i realizacja nowo złożonych zamówień odbywa się normalnie, z możliwością wykonania wszystkich czynności bez wizyty w salonie tj. telefonicznie bądź online przez sklep internetowy www.sklep.empir.com.pl, mailowo lub przy wykorzystaniu innych środków komunikacji elektronicznej.

3. Transport i warunki dostawy

Z uwagi na bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników preferowana usługa transportowa polega wyłącznie na dostawie towaru "pod drzwi" skąd - już po oddaleniu się dostawców będziecie Państwo mogli sami wnieść do pomieszczenia dostarczony towar. Nie będą świadczone żadne usługi dodatkowe wymagające wejścia do Państwa miejsca zamieszkania (np. ustawienie mebla, montaż itp.)

Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji. W/w ustalenia mogą ulec zmianie w związku z aktualizacją rozporządzeń dot. stanu epidemii - https://www.gov.pl/web/koronawirus
Aktualne informacje dotyczące organizacji pracy salonów można uzyskać drogą telefoniczną bądź elektroniczną od pracowników Salonów.

Do góry